İnternetten cilt bakım ürünleri alan var mı ne kadar güvenilir?

Cilt doktoru leke kremi yazmıştı eczaneye sordum 70 tl dedi. Netten bakayım dedim indirimli fiyatları eczacı diye bir sitede 45 tl dermoelif diye bir site de 35 gitti gidiyorda 69 felan.. Hangisi güvenilirdir yoksa hepsi aynı sadece fiyatları mı değişiktir bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kişisel bakım ürünlerini internetten alma derim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• artemıs yosun maskesı al

0|0
    0|0
  • Neden ucuz diye bir düşün?

0|0
    0|0
    • gitti gidiyorda bir satıcı fiyatını 55 tl vermiş diğeri 35 tl. sonuçta onlarda ilaç firmasından alıyorlardır ama işte ilaç firması ne kadar güvenilir :) ilacın kutusu ismi gramı hepsinde aynı ama işte yine de kararsızım.

• Uçuk ve aşırı ucuz olanlar alınmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gitti gidiyordan alacaksan orada satıcı ile ilgili yorumlar ve satıcının yaptığı başarılı satış oranı falan görünüyor. O başarı durumuna göre satın alabilirsin.
    Diğer siteleri bilemiyorum, çok ucuza alacağın ürün sahte de olabilir bunu unutma.

1|0
    0|0
    • gitti gidiyorda da bir satıcı fiyatını 55 tl ye satıyorsa diğeri 35 tl yazmış. başarı oranları da aynı. sonuçta onlarda ilaç firmasından alıyorlardır ama işte ilaç firması ne kadar güvenilir :) ilacın kutusu ismi gramı hepsinde aynı ama işte yine de kararsızım.

• Az önce almak istediğim bir üründe bahsettiğin şeyi yaşadım ve almaktan vazgeçtim :) Sen ilaç almayı düşünüyorsun, sağlık söz konusu olunca riske girmemekte fayda var.
      Kolay gelsin ;)

• Bilindik markaysa olabilir

0|0
    0|0
  • güvenli değildir ya

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;