Gozum mavi ama bazen yesil duruyo. Biri yesil gozlusun dedimi hakaret sayiyorum. Kotu hissediyorum. Psikolojim bozuldu?

Surekli aynaya bakip gozum hangi renk diye kendi kendime soruyorum ve cildirmak uzereyim. Ve bendede bazen mavi bazen mavi yesil arasi bazen gri duruyo. Gercekten ruhsal olarak bozuntu oldu. Kimselerede diyemiyorum. Biraz sacma gibi ancak gercekten cok uzun zamandir takinti haline gelen bisey ve artik salaklasmaya psikolojimin bozulduguna inanmaya basladim. Gozleri masmavi olan insanlara bakip vay be diyorum ve onlarin gozunun kotu gozuktugu anlari bekliyorum. Akil verin yardim edin.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah baska dert vermesin... ya ne güzel iste iki rengide gözlerinde barindiriyorsun, daha ne olsun... hem yesil gözlü olmak bir ayricaliktir, niye hakaret sayiyorsun anlamadim... Dünyada sadece insanlarin 2% ' sinin gözleri yesil... ayricalikli olmak, güzel degil mi?

1|0
    0|0
    • Az olmasi daha guzel olmasi anlamina gelmiyo. Kürtlerde dunya nufusunun azini olusturuyo ama guzel tipe sahip degiller. Ayrica benim gozlerim masmaviydi gittikce icindeki yesil buuyo

• Kürdüm bende. Ama tipsisiz. Genimiz boyleymiş ne yapalim.

• Böyle genellemeler yapma, herkes kendine göre güzeldir...

Kızlar Ne Diyor 5

• Yahu renkli göz bulmuşsun bunuyorsun. Ayrıca mavi , yeşil ne fark eder yeşil deyince neden hakaret olarak algılıyorsun ki? Bazı kişilerde göz rengi duygu durumuna göre biraz değişebiliyor diye biliyorum. Ayrıca ışığa göre de değişir. Benim gözlerim de çok koyu kahve ama bazen bal rengine dönüyor bazen neredeyse yeşil gibi görünüyor. Bazen siyaha yakın kahve. Bu kadar takılma renkli gözün var bence buna sevin

0|0
    0|0
    • Sikinti su. Eskiden masmaviydi gozlerim gittikce yesillesiyo. Ve buna wngel olamiyorum kafayi yedirtiyo

• Ya öyle şey olur mu bence sana öyle geliyor. Relax ol biraz yahu. Ayrıca dediğim gibi mavi ya da yeşil, renkli gözlerin var herkes bulamıyor ki şükret. Göz rengi bebekken belli değildir sen bu yaşına gelmişsin sanmıyorum ki değişsin. Eğer sen kendini rahatlatamıyorsan da bu konuda, tavsiyem psikologa git danış yardımcı olurlar diye düşünüyorum

• Yesil goz dunyada yalnızca %2 oranında bulunan oldukca nadir bir renk😂 ben saf yesil gozluyum ve yesil gozlu olmana uzulmen degil sevinmen gerekir dostum ;)

0|0
    0|0
    • Eskiden daha maviydi. Icindeki yesil gittikce buyuyo. Dogustan yesil olsaydi neyse ama gittikxe yesillesiyo bu buyuk sorun bence

• Zannetmiyorum öyle bir sey olacagını. Genellikle renkli gözler ısığa göre renk degistirir. Benim ki de bazen sarıya dönüsüyo resmen :D Ama bu yastan sonra renk degistirmez imkansız yani.

• Umarim dahada yesile gitmez. Cunku eskiden cok daha iyiydi diye hatirliyorum ve artik kafayi yedim telefonumda milyon tane selfir oldu

• Bence doktora git yesil olsa ne mavi olsa ne benim ela ben oleyimmi o zaman

0|0
    0|0
  • Niye bee yeşil gözüm olsun diye olur millet yeşil mavi ne fark eder ikisi de harikaaa

0|0
    0|0
    • Kucukken daha maviydi bu ozelligi kaybetme sikinti. Cok kotu hissediyorum her aynaya baktigimda

• yeşil daha güzel 😍

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;