Kırmızı kırmızı olusan sivilceler ve izleri için ilac var mı bldgnz? Cildimin foto. Asagıya koydum?

Boyle cildim kırmızı lekeler var. Sıvılce ızlerıde. Bunların hem toparlanıp bıde cıldmn sıkılasıp yenılenmesı ıcın urun onerırsenz sevınırım? Eczaneden ya da kozmetık urunlerı olablr :))Kırmızı kırmızı olusan sivilceler ve izleri için ilac var mı bldgnz ? Cildimin foto. Asagıya koydum ??

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 2

• Sivilcelerin çok derin , cildiyeye gözükürsen sana bir hap vericektir ancak oda bütün vücudunu kurutur ve karaciğerin için biraz zararlı

0|1
    0|0
    • Onu kullandm ama bı kac yıl once ki o zaman yoktu bu kadar. Ben krem tarzı bı sey arıyorum onerecegn varsa etkılı cıldı kurutmayan cok sevınırım :)

• O zaman Okyanus sabunuyla ( diğer sabunlara nazarın cildin nemini korur ve cildi kurutmaz) her sabah ve akşam yüzünü yıka ve aşağıdakileri kullan
      Azelderm
      Benzamicyn

• Sudocream isimli pişik kremini öneririm sakın pişik kremi deyip geçme düzenli kullanımda mutlaka etkisini göreceksin çok da uygun fiyatlı eczanede bulursun. İstersen netten yorumlarına bak.

0|0
    0|0
    • O bende var acıkcası duzenli kullanmadım. Fakat denerım tesekkur ederım :) onun harıcınde var mı onerebılecegn etkılı kremler cıldı kurutmadan

• Sivilce izlerine iyi gelen krem bilmiyorum ya kusura bakma :/

Yükleniyor... ;