Kızlar, benim saçım ince telli ve yağlı hangi tür şampuanlar önerisiniz?

Daha önceden ince telli veya yağlı saçlar serisini kullandığınız memnun kaldığınız ürünler

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

• kerastase kullan.

0|0
    0|0
    • nerden bulabilirim

• n11den siparişle alıyorum ben. bazı kuaförlerde de var ama daha pahalı fiyatı. normal sampuanlara göre baya pahalı ama cidden işe yarıyor.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Otacı cok iyi

0|0
    0|0
  • ince telliyse hassastır büyük ihtimali, dalin kullanabilirsin aslında

0|0
    0|0
  • Elseve kesinlikle bende ince telli saclara sahibim elidor ve pantene de kullandim ama elseve kullandigimdan beri saclarkm cok daha guclu ve yumusak siyahpembe elseve almani tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Önce dermatoloğa git canım doktor önerir sana burda sana söyleyeceğimiz ters etki yapabilir duşta son durulamaya suyuna sirke dök elmalı olursa iyi olur ben faydasını gördüm kokar diyorsan ilk başta agır kokuyor sonra koku kalmıyor

0|0
    0|0
  • Elseve komple onarici 5 superrr kullanmani tavsiye ederim. ya da clear men var erkeklerin kullandigi. Onuda oneririm. Bnde kllandm etki etti hizlida uzatiyir hem

0|0
    0|0
  • Komili marka şampuan tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Komili marka

0|0
    0|0
  • Eğer çok inceler ve dökülüyorsa biotin hapları var 5mg çok tırnaklara saç uzatmada deriye yarıyor birde şampuan olarak organix biotin & collagen adlı şampuanı. Ayrıca ikisi birlikte fena saçları uzatıyor. Araştırmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • elseve arginine direnç x3 kullanıyorum çok memnunumm benim saçım da ince telli ve çabuk yağlanıyor..

0|0
    0|0
  • aynısı benimde ben krem kullanmıyorum basıyor saçlarımı şampuan blendax kullan dovede uzak dur :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...