Erkegin sağ kulaga küpe takmasına ne diyorsunuz?

soru basit arkadaşlar bazı insanların +aaa sag kulagında küpe var kesin eşcinsel bu demesi gibi ya da -bak sakal bırakmış ne delikanlı demesi !! -hatta bak dövmesi var abdestsiz dolaşıyo gibi tabirler kullanıyomusunuz kullanıyosanız neden? ben 2 gün önce sag kulagıma küpe taktırdım ve 2 gün önce nasılsam şimdide öyleyim hala erkegim ! küpeyi saga takınca erkeklere ilgi duymaya başlamadım, sizcede saçma degilmi arkadaş çevrem böyle muhabbetlere girdi ve baya kavga çıktı adamlık küpeyle olmaz ben böyle düşünüyorum , mantıklı olanıda budur bence heves ugruna taktım 2-3 seneye çıkarırım belkide ama erkeklik bir kulak memesine kaldıysa anlaşılan biz hala magarada yaşıyoruz, peki siz ne düşünüyosunuz bu durum için? şimdiden teşekkürler mantıklı cevap verenler...

Güncellemeler:
Güncelll

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• bence de haklısın sonucta karakter bı sag kulak memesıne baglı degıldır.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sol kulağımda 4 sağ kulağımda 1 tane küpe var kim ne derse desin sihimde deel.
    Allaha şükürler olsun normal bir erkeğim.

0|1
    0|0
    • helal olsun kardeşim..

• Laf çarpan olursa milattan önceki dönemleri söyle farkedersen bütün erkeklerin saçları uzun, çoğuda saçını örüyor.
      Ve çoğunda da küpe ve dövme olduğu söylenmekte.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• erkekte küpeyi severim

0|1
    0|0
    • sag sol fark edermi?

• öyle anlamlar yükleyecek sığ insanlar arayış içinde olanlar
      ben ikisin de olanları seviyorum

• aynen öyle katılıyorum yorumuna.

• Ustune alınmani istemem ama bunlarin her zaman anlamlari wardir.. etkek sag kupe gay.. erkek cift taraf kupe eeşcinsel. Kizlarda sag burun deligi piercing lez.. sol normal... yani insanlarlar zaman8nda cinsel tercihleri boyle anlarmis.. bundan haberi olmayip yapanlara da ozenti diolar.. ki biz de derdik..

0|0
    0|0
    • Genellemelerden nefret ederim ayrıca gençlik hevesi surda 3 yıl 5 yıl takıcam bişi benim cinsel tercihimi degiştiremez yanılgı sadece

• Ben bilmem gardaşş.. kim neresine ne takiosa taksin.. neyse ne.. nasil ttercih ediosa.. bana ne :)

• Bence cool duruyor

0|1
    0|0
  • Sağla sola takmak arasında ne fark var anlamadım ama laf söyleyene yavuz sultan selim de takıyordu diyeceksin, ama o öyle dğil ki. S. s. s. s. Demeye başlıyorlar, sonra kendiliğinden susuyorlar. Ama dikkat et bu konularda hassas birine denk gelirsen ne diyosun lan sen diye uçan tekme de gelebilir.

0|0
    0|0
    • Gelen tekme yumruk olarak iade yapılır 😂 Kim ne derse desin umrumda degil inadına sag kulagıma taktım erkeklik küpeyle ölçülmez!

• Yürü be dkwnsjajxja

Erkekler Ne Diyor 3

• sadece sağ kulağa küpe takmak eşcinsellik simgesidir.. ya solda olacak,, ya da soldaki daha büyük ya da daha fazla olacak.. yerleşmiş şekilsel kalıpları kafana göre yorumlayıp sonra neden millet bana böyle diyor deme.. bunlar oturmuş olan kalıplardır.. rusyaya gidip de sol eline alyans tkarsan, boşanmış kabul edilirsin... onlar alyansı sağa takar.. boşananlar sola takar.. bunun gibi.. herkes mersine giderken sen tersine gitme.. normal bir erkekse ya sola tak,, ya da millet sana gay dediğinde gücenip kızma.. benim de sol kulağımda sarkıntılı küpe var ve kimse tek bir garip yorumda bulunmadı... gidip sağa takmaya kalkışşsaydım iş değişirdi ama.. bunun gibi düşün adamım.. yanlış anlaşılmalara mahal verme.. b

0|0
    0|0
    • ne dedikleri umrumda degil ama bu kalıplardan çıkılması lazım onlar öyle diyo diye ne eşcinsel oldum nede küpemi çıkardım

• sen bilirsin..

• Erkeğe küpe yakıştırmam. İstediği kulağa taksın.

0|1
    0|0
  • Bazı meyhanelerde garsonlar düz beyaz gömlek giyerse içeride sadece içki var demektir , üzerinde ceket ya da papyon varsa içeride karı var demektir. Aynı şekilde çakmağı masaya dik koyup bekleyen teyzelerde pompacı arıyor demektir. Herşeyin bir simgesi vardır. 1bnelerde kendilerini bu şekilde dışa dönük deşifre eder.

0|0
    0|0
    • kaç tanesine sordun? i. bneyim dedi? herkez öyle degil kardeş.

• hele şükür benim kastım o zaten genellemeler.

• Genellememek lazım. İki kulağa birden takanda var yani. Ama işte geçmişten günümüze taşınmış bir olay.

Yükleniyor...