Kızlar, L'Oréal Paris Sunkiss kullananlara sorum var? ((RESİMLİ))?

L'Oréal Paris Sunkiss kullanmayı düşünüyorum. Saçlarımda boya yok. saç rengim KOYU KUMRAL.
Resimdeki gibi;
Kızlar, L'Oréal Paris Sunkiss kullananlara sorum var? ((RESİMLİ))?

Ben saçlarımın aralarına uygulayıp doğal bir görünüm yaratmak istiyorum. Ama TURUNCU olmasından çok korkuyorum. Benim saç rengime sahip olup da bu ürünü deneyen var mı? Sonuç nasıl oldu? Beğendiniz mi?

Ben aşağıdaki gibi bir görüntü, AÇIK KUMRAL gibi istiyorum.

Güncellemeler:
güncell

0|0
3

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• arkadaşımın saçı aynı bahsettiğin gibiydi, onun sarı oldu
    benim saçım siyaha yakındı, ben yapınca da kahve oldu

1|0
    0|0
    • Arkadaşının veya senin fotoğrafın varsa atabilir misin? Yüzün görünmese de olur, yeter ki saç görünsün. Gerçekten pişman olmak istemiyorum. :/

Bu arada memnun musun sonuçtan?

• fotoğraf atmam ama kesinlikle pişman olacağın bir şey değil. Zaten adım adım uyguluyorsun. Ne kadar açmak istediğine sen karar veriyorsun.

Bana saçım çok koyu geliyordu, açıldı sevdim ben :)

• Teşekkürler ^_^

• Ben denedim. Memnun kaldim gercekten aciyor ama senin istedigin kadar acmasi icin uzun bir asama kaydetmen lazim. Surdukten sonra yikamana da gerek yok, kalabilir sacinda. Mutlaka gunese cikmalisin

1|0
    0|0
    • Tek sorun şu: TURUNCU YAPAR MI? :'(

• Rica ederim :)

• Jel mi, sprey mi

• Çok memnun kaldım ben saçım koyu kahve rengiydi açığa döndü sürüdüğüm yerler geçen yaz denemek için almıştım bu yaz uçlarına tamamen uygulıycam

1|0
    0|0
    • Rica etsem fotoğrafını atabilir misin? Yüzün görünmese de olur, yeter ki saç görünsün.

Gerçekten pişman olmak istemiyorum. :(

• dört gözle bekliyorum :) ♥

• Jel mi, sprey mi

Yükleniyor... ;