Ombre saç mı, dip sarı saç mı?

Saçlarım kestane, rolüm için baya sarışın olmak zorundaydım. Karakter için... İlk defa dip boyasi yaptirdim.. normal de tercihim degildi ve hic boyatmamistim. Ben ki yuzumu yikayip kremimi surer cikarim bazen. Gunluk makyajimda kalem rimel.. bu sac makyaj istiyo :/ Yaptirmadan once de yazın yaptirdigim kullu sari balyaj akip uclarinda kalmisti.. Sızce oyundan sonra saclarimi kullu kumrala boyatip sari platin ombre mi yaptirsam? Dip boyayla ugrasmam hem. ŞUNUN GİBİ OLACAK.. Hem koyu hem sarisinOmbre saç mı, dip sarı saç mı?

Güncellemeler:
Saçım kestane değil... KOYU KESTANE 😀 Gözlerim ela.. beyaz tenliyim.. ona göre bir şey önerin 😊

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ombre

1|0
    0|0
    • Dip sari majyaj istiyo ya😑😕

• Aynen fotoraftaki olur diil mi?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ombre yaptir ben çok sevdim ombreyi ama usta olmalı yapan yoksa içine ederler sacin

0|0
    0|0
    • Yok gayet iyi.. Hatta aralara ışıltı için boneyi tığla delip tel tel saç alıcak mış baya usta yani :D

• Alla alla onun adı başka ya ombre de ole bisi yaptirmadim ben kız dikkat et rofle ye çevirmesın

• Hahaha yok bişiy yapamaz Şu an zaten dipten sarı saçlarım :/ :D İşte koyu küllü kumrala boyayıp platin sarı omre olucak..

Yükleniyor... ;