Herkes bana iğrenerek bakıyor ya çirkin olduğum için mi neden? :(

Gizli Üye
Yemin Ederim kaç senedir böyle insanlar bana kötü kötü bakıyor iğrenerek yüzüme bile bakmıyorlar tipimle dalga geçiyorlar saçıma bakıyorlar en çokta saçımda bişey varmış gibi anlamadım :( saçım bu arada 2 renk yani saçlarımın uçları siyah gerisi kendi rengi karamel rengi saç renginin akması için bekliyorum bide kemik gözlük takıyorum ben bilmiyorum ne yapsamda tipimle dalga geçiyolar iğrenerek bakıyolar bana yüzümde çiller var beyaz tenli olduğum için :(( bilmiorum özgüvenim gitti kaç yıldır insan içine çıkamıyorum bu yüzden:(
Herkes bana iğrenerek bakıyor ya çirkin olduğum için mi neden? :(