Cilt rengi açma, beyazlatma yolları neler? Ten rengi açma lazer işe yarıyor mu?

Gizli Üye
Aslında çok abartılacak kadar esmer değilim ama her zaman tenimin biraz daha açık renk olmasını istemişimdir. Cilt rengi açmak ve beyazlatmak için doğal, bitkisel yöntemler, Cilt rengi açma, beyazlatma ürünleri var mı?
Ten rengi açma lazer işe yarıyor mu? Cilt beyazlatma ameliyatı var mı?
Lütfen kızlar cevaplarınızı bekliyorum..
lazerle ten rengi açma
Güncellemeler
+1 yıl
Kızlar bu aarda şunu da belirtiyim kozmotik kullanmadan yani fondaten , pudra dışında..Biliyosunuz cildimize zarar veriyo :)
Cilt rengi açma, beyazlatma yolları neler? Ten rengi açma lazer işe yarıyor mu?