Erkek bir dost için ilk buluşmaya fazla mı?

Gizli Üye

Arkadaşlar çok heyecanlıyım. Dost dediğime çok takılmayın. Beni 2 kere gördü görüntülü konuştuk. 3 aydır konuşuyoruz sohbet ediyoruz. O hariç kimseyle konuşmadım 3 ay boyunca. Ciddi efendi biri. Mizacımı beğendiğini söyledi, gel bi kahve içelim dedi. 2 gün sonra 29.06.2022'de (of niye tarih veriyorsam :D ) buluşacağız. Ama şimdi bu fazla mı ne, düşünür "Süslenmiş püslenmiş" falan altına topuklu giysem ya da direk gömlek pantolon mu gideyim? Makyaj yapmayacağım zaten direk elendim değil mi :D İlk ilk buluşma için normaldir herhalde neyse ben hafiften bi hoşlanmışım galiba :)

Güncellemeler:
1 ay
Kızlar işi biliyorsunuz olay bitmiştir gömlek pantolon gidiyorum buraya sormasam bunla gidecektim büyük ihtimal :D Ama bunla gitsem çocuğa da "X ya kız arkadaşımın nişanı vardı" desem. Neyse ilk böyle görüp de beni hep öyle sanmasın, normalde çok nadir bu kadarını bile giymem.
1 ay
Arkadaşlar buluşma olmuştur eve nerdyese bi yarım saat önce döndüm 3 saat aynı kafede oturup nasıl sohbet ettik bilmiyorum bazı şeyleri ben bile hatırlamıyorum :D Keşke bu kombini giyseydim arjadaş biraz boyumla hafif dalga geçti gibi oldu ama neyse biraz hızlı anlattım kendimi sakin ol dedi o an çok utandım olay budur arkadaşlar nefes alıp verdim bitti ah be baya konuştum ama konuştuk yani
61
32
Görüşünü yaz