Erkekler İçin En Güzel Sneaker'ı Seçmek İster Misiniz?

Sneaker her geçen gün daha fazla tercih ediliyor ve daha fazla insan günlük yaşamında kullanmaya başlıyor. Bu noktada en güzel sneaker'ı seçmek gibi kendime bir görev ediniyorum ve sizleri de bu seçime davet ediyorum. Marka marka seçip aşağıya sıralayacağım sneaker'lar arasından beğendiğinizi işaretleyebilirsiniz.
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1011

En İyi Erkek Görüşleri

• Bunlar beş para etmez git kinetix ya da flodan panoma diye marka var onu al sağlamlık değil rahatlık koku yapmaması önemli benim gözümde bunları 3 yıl giyceme bunlara vercem para ile 3 tane digerinden alırım temiz olur rahat olur o hataya jump alarak düştüm bir daha asla

0|0
    0|0
  • Senin bize sundukların arasından diyorsun. En iyisi bunlardan biri olacak. Ve de biz seçmiş olacağız. Bir nevi ileri demokrasi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Erkekleri boşversek kadınlar için alternatifleri görsek bana da fikir verirdi alacağım ayakkabı için. Neyse sustum sustum😶 ama bunlardan maalesef hiçbiri😑

0|0
    0|0
  • İdare ederler beyaz laciverti tek beğendim diğerleri çöp

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

89
  • benim tarzım değil günlük hayat için.. ama basketbol oynarken giyebilrim

0|0
    0|0
  • En alttaki iyiymis

1|0
    0|0
  • New blance tercihim ve tavsiye ederim

1|1
    0|0
  • Stan smith e sardım bu aralar bakalım..

0|0
    0|0
  • Mavi sneaker daha hoş diğerleri güzel değil.

0|0
    0|0
  • Vans der susarım ama tam siyah olucak

0|0
    0|0
  • New Balance.

0|0
    0|0
  • Puma Erkek Beyaz Spor Ayakkabı Beğendim

0|0
    0|0
  • Vans net

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun nıke olsun

0|0
    0|0
  • D ya da F

0|0
    0|0
  • kesinlikle beyaz

0|0
    0|0
  • hepsi b. o. k gibj

0|0
    0|0
  • Nike iyidir

0|0
    0|0
  • nike güzel..

0|0
    0|0
  • Altı kaba olanlar hoş duruyor

0|0
    0|0
  • Benim hoşuma giden puma ferari. Alacam kendimi bir tane. 750 tl diyor.. Indirimli falan 500.600 arasi

0|0
    0|0
    • Geçen sene 380 TL'ye almıştım o kadar ne ara oldu?

• Yani benim gecen sene 260 aldigim ayakkabi marka bile sayilmaz 400 olmuş herşey pahalı

• Bu ne böyle ya? Marka bile olmayan ayakkabıyı 400TL'ye alacaksak galoşla gezelim daha iyi. Asgari ücrete bak ayakkabı fiyatlarına bak.. herşey asgari ücrete göre ayarlanmalı

Yükleniyor...