Baharı şimdiden dolabına getirecekler için hangi Vans ayakkabı uygun?

Vans ayakkabılara bayılıyorum <3 Gerek modeli, gerek o rengarenk modelleriyle kalbimi çalıyorlar gerçekten, dolabımda sıra sıra vanslar var :D Fiyatları da uygun. Peki hangisiyle baharı tekrar yaşarız?
  • Baharı şimdiden dolabına getirecekler i&#231;in hangi Vans ayakkabı uygun?Çiçekleri ve bağcıksız oluşuyla "giy çık" modeline en uygun olan Vans
    A seç
  • Baharı şimdiden dolabına getirecekler i&#231;in hangi Vans ayakkabı uygun?"Ben bağcıksız ayakkabıda rahat edemem" diyenler için çiçekli ama bağcıklı Vans
    B seç
  • Baharı şimdiden dolabına getirecekler i&#231;in hangi Vans ayakkabı uygun?Biraz galaktik biraz çiçeksi olup tarz yapmak isteyenler için Vans
    C seç
  • Baharı şimdiden dolabına getirecekler i&#231;in hangi Vans ayakkabı uygun?Lolipopu ayaklarına taşımak isteyenler için sevimli Vans
    D seç
  • Baharı şimdiden dolabına getirecekler i&#231;in hangi Vans ayakkabı uygun?En eski Gamer'lardan olanlar için Mario'lu Vans
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
145

En İyi Kız Görüşleri

• Uygun fiyat bunlar mı... 😃 Bence Vans için gereksiz. Ama tabi zevk meselesi saygı duyuyorum. Renk bakımından da gözüme daha hoş geldi lolipoplu olan

0|0
    0|0
  • Bu tür ayakkabı modellerini sevmiyorum, tercih etmiyorum 🌹

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

124
  • Bunlara o kadar para vereceğime gidip sade siyah rengini alırım. Old school tarzı çok güzel oluyor

0|0
    0|0
  • Boşver bunları Vans Oldskool daha havalı dlelfk

0|0
    0|0
  • Hiç biri hepsi bir birinden kötü

0|0
    0|0
  • Çiçekli ama bağcıklı Vans

0|1
    0|0
  • Galaktik