Takım elbise giymeye bayılan sevgiliye alınacak hangi gömlek onu çok seksi gösterir?

Gömlek giyen erkek çekiciliği diye bir şey var, inkar etmeyiniz... 😍 Sevgililer Günü kapıdayken sevgilinize alacağınız gömlekle onun kalbini fethederken, kendi göz zevkinizi de arttırabilirsiniz! Oylayın, seçelim. <3

0|1
105125

En İyi Erkek Görüşleri

• Takım elbıse hıc gıymedıgım ıcın sevgılım yok ama olursada bu dertten kurtulmus oluyor :D Spor ve cool gıyımden yanayım. Takım elbıse ıcınde kendımı cok kısıtlanmıs hıssedıyorum bırde kravat sanıyorum sadece evlenırken mecburen gıyıcem. Bnce bu zamanda takım elbıse işi bıraz demode eger memur falan degılsenız

1|0
    0|0
  • Kaliteli ve iyi bir takım kombini yapmak için seçilen gömlek vücut hatlarını ön plana çıkarması gerekiyiyorsa bu kesinlikle slim fit olmalıdır. Bu arada renkde önemlidir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Bu gözlemlerden birini sevgilisine alan kadında harbiden seviyordur gerçekten.

0|0
    0|0
  • Tabikide slim fit afi üzerinde fit gösterecek ve muhtesem olur

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

103123
  • Lacoste'tan gömlek alacağımı sanmam.

0|1
    0|0
  • Hepsi aşırı iyi ya😍 ama çizgili bence

0|1
    1|0
  • Senn KS kızlarını batıracakmısın? 509 TL gömlek alacak kız nerde, yazık değilmi onlara, 50 Liralık gömlek manitanın neyine yetmiyor? Üstelik 509 Liralık gömlek alan manitayı "aboooov bu beni batırır liğeen" deyipte almaktan vaz geçer anim Allah.😊

0|0
    0|0
  • Lacoste'den şaşmıyorum çok güzel ürünleri var. Hemde kız arkadaşım giydiriyor. Zevki çok güzel. Seçimlerini çok iyi yapıyor.

1|0
    0|0
  • bu gömlekleri giyip de seksi olmayan varsa toptur zaten şunların fiyatına bak her kadını ıslatır bu etiketler.

0|0
    0|0
  • Lacoste gömlek hayranıyım. Elit erkeğe ćok yakışıyor ve ben Lacoste gömlek giymek istiyorum. Ama bu fiyatlara bir devlet memuru olarak günümüz şartlarında ulaşabilmem mümkün degil.
    Alabilenler güle güle kullansın cici Lacoste larını efendim... 😎💓

0|0
    0|0
  • Beyaz veya siyah. Fit ise Slim fit. Yoksa çizgili sevdiği renklerde. Muhakkak pamuklu, cepsiz. Kip-Fabrika-Vakko olabilir.

0|0
    0|0
  • Eski yıllardan beri hep renkli giyindim ve hala devam ediyorum. Bütün renkleri kullanırım.

0|0
    0|0
  • Bende her renk gömlek kravat takım elbise var da ne oluyo? kızlar gene arkadaş olarak görüyor. Tip yoksa kız da yok

0|0
    0|0
  • 3 numarayi begendim. 629 tl imis fiyati. Ama altinda 3 renk gomlek diyor. Burda krem gibi tek renk bir gomlek var.

0|0
    0|0
  • Bedeninin tüm hatlarını gözler önüne serecek slim fit gömlek dedim çünkü bu tip gömlekler her daim seviliyor.

0|0
    0|0
  • takim elbiseye.. gömlege... ne merakliymissiniz...
    ya kiyafet onlar.. sadece kiyafet!
    sen icindekine bak!

1|0
    0|0
  • Slim fit gömlek candır erkeği daha Seksi gösterir Seksi olmasa bile :)

0|0
    0|0
  • Her gün giyiyorum işim gereği çekici mi oluyorum bilemem

0|0
    0|0
  • Laciverti seçtim çünkü slim fiti seçemedim. Çok yakıştırırdım ama karşımdaki çok dar şeylerden boşlanmayabilir.

0|0
    0|0
  • Daha yeni polodan kazak aldim. Sevgililer gununde levis kot alcam. Gomlek pek sevmiyo benimki

0|0
    0|0
  • Slim fit tabiki ben her zaman gömlek giyiyorum sevgilimde çok begeniyor ☺️☺️

0|0
    0|0
  • Bedeninin tüm hatlarını göstersin dapdaracık olsun.

0|0
    0|0
  • Vücuduna oturacak açık renkli bisiyler erkeği sexy gösterir ve lütfen atletsz giyilsin

0|1
    0|0
  • arkadaşlar vücut geliştirmeci bir adam gömlek giyemez bunu herkes bilir. o sebeptendir ki o gömleğin düğmelerinin tamamı hep açıktır :)

0|0
    0|0
  • Bana zara'dan koyu lacivert gömlek alan bir sevgilim vardı ama sadece özel günlerde giymeme izin verirdi

0|0
    0|0
  • Zayıf sevgilinizi biraz daha tombik gösterecek çizgili gömlek

0|0
    0|0
  • Vucudunu gostercek gomlek dediysem nefes alamayacak kadarda dar olmicak 😅

0|0
    0|0
  • Odunculardan ekstra hoşlananların içini kıpraştıracak sarı gömlek

0|0
    0|0
  • Beğenemedim, bilemedim. Şıklardan sadece Slim fit gömleği tercih etmem gerekti onu seçtim..

0|1
    0|0
  • Bunu yakistiriorum Çunku Fit vucuda vucud gozuksun ama yanimda giysin:)

0|1
    0|0
  • Hatta o kişinin kendisine özel bir gömlek diktirebilirsin , eğer istersen kendi terzime yönlendirebilirim. Vücut ölçüleri varsa elinde

0|0
    1|0
  • italyan kesim düz siyah gömlek iyidir Prada şahsi tercihim

0|0
    0|0
  • Bedeninin tüm hatlarını gözler önüne serecek slim fit gömlek

0|0
    0|0
  • Takım elbiseye yakışacak erkek var yakışmıcak erkek var

0|0
    0|0
  • Takım elbise modelleri abiye modelleri çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz ama bu sefer de çok önemli olduğunu ifade etti

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Artık çıkmasın karşıma bu adam diye yorum yapıyorum

0|0
    0|0
  • Sevgili görseldekiler gibi olacaksa gömlek sponsoru olurum onun.

0|0
    0|0
  • Vucut olduktan sonra giydiğinin pek aşırı önemi yok bence 😄

0|0
    0|0
  • Ombre saçlarının etkisini sevgilisinde de görmek isteyenlere 3 renkli gömlek 👔

0|0
    0|0
  • Takım elbisede slim fit!

Başkası olmuyor zaten adam akıllı.

0|0
    0|0
  • Vücut ve tarz varsa yukarıdakilerin hangisini giyse yakışır her zaman favori rengim beyazdır

0|0
    0|0
  • şu çok renkli gömleklere bayılıyorum tkaım elbiselerin altına tek renk gömleğe hayır :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Biz sevgililer gününü kutlamaya kalkarsak ay sonunu getiremeyiz yalnız fiyatlar uymuyor.

0|0
    0|0
  • Lacoste mağaza müdúrü arkadaşım var , bu fiyatlara 2 tane alıyorum nerdeyse 😀

0|0
    0|0
  • Fiziği düzgün olanlar vücuda yapışan slim gömlek giyebilir

0|0
    0|0
  • Gömlek bana çok yakişir ama hayatimda giymedim giymem

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • İnsanın ten rengine göre değişiklik gösterir ve vücut hatlarına göre

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • bol gömlek ya da kazak fark etmez insanı olduğundan daha itici gösteriyor bana göre.

0|0
    0|0
  • Slim

0|0
    0|0
Daha Fazla
176
Yükleniyor...