Göğüs dekoltesi kadar seksi olmasa da benim gönlüm ondan yana dediğiniz dekolte türü hangisidir?

Göğüs dekoltesi kadar seksi olmasa da benim gönlüm ondan yana dediğiniz dekolte türü hangisidir?
Hangisi tam da sizin zevkinize göre?
  • Göğüs dekoltesi kadar seksi olmasa da benim gönlüm ondan yana dediğiniz dekolte türü hangisidir?Omuz dekoltesi
    A seç
  • Göğüs dekoltesi kadar seksi olmasa da benim gönlüm ondan yana dediğiniz dekolte türü hangisidir?Sırt dekoltesi
    B seç
  • Göğüs dekoltesi kadar seksi olmasa da benim gönlüm ondan yana dediğiniz dekolte türü hangisidir?Parmak dekoltesi
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|3
79109

En İyi Erkek Görüşleri

• Niye neden hangi sebeple ve ısrarla kadınları et parçası olarak göstermeye çalışıyorsunuz? Neden kişiliğinizi karakterinizi zekanızı beceri ve yeteneğinizi değilde ısrarla bedeninizi ön plana koyuyorsunuz? Ve neden bunları yapıpta sonra et parçası gibi görünmekten rahatsız olduğunuzu söyleyerek kendinizle çelişiyorsunuz?

2|0
    0|0
  • parmak dekoltesi nedir yaa. kadının kazulet ayakları ayakkabıya sığmamış parmaklar dışarda kalmış dekoltemi olmuş :D bizim bazı amcalar var göbek okadar büyüyoki kazakla atleti atlatmayı başarıp dışarı tasıyor. onlara ne dekoltesi demek lazım.

0|0
    0|0
    • Yoo stiletto bilerek böyle tasarlanıyor, eğer parmaklar böyle durmuyorsa kusur kabul ediliyor. 35 numara ayakta bile böyle durması idealidir.

En İyi Kız Görüşleri

• Burada ki vatandaşların çoğu bu dekolteleri başka kadınlar da gördükleri zaman hoşlarına gider ama kendi sevgili ya da eşleri giydiği zaman bundan hoşlanmazlar. Benim kendi fikrimse ben fazla dekolte seven bir insan değilim bana kalırsa kadın dekolteyle değil kendi olarak güzeldir. Ruhu bedene yansıyan insandan daha güzeli ve çekicisi olamaz. He ama giyene de saygı duyuyorum herkesin kendi tarzı.

1|0
    0|0
  • Bir kadinin / kızın mahrem yerlerini acmasi cok günah. Insanlari bu yönde cezbetmen cok yanlis. Sonra niye tecavuz cok diyoruz bizim ülkede. Kizlarimjz kadınlarımız bir kendini zapt etse erkeklerde uzak durur daha cok önem veriri. Allah yardmcimiz olsn kardesm ama guzellik açılıp sacilmak degildir. Seni beğenen her turlu begenir kendini gunaha camura atma

1|3
    1|2
    • tam bir kadın düşmanısın ve erkekler karşısında değersiz bir canlı olduğunu yazmışsın :(((

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 107

• Modernleşme adı altında gavatlasmaya gerek yok dekolte sizin neyinize ya

2|4
    3|2
  • omuz seçtim ama göbek dekoltesi olsa onu seçerdim. Göbek dediysem de göbeksiz insanların giydiği göbeği açık kıyafetlerden bahsediyorum. 50 kilo üzeri üstüne alınmasın :)

1|0
    0|0
  • Bence göğüs dekoltesinden daha çekici tek bir dekolte var. Beyin dekoltesi.

Malum bugünlerde çoğu kız, beynini ve içerdiği aklı ve fikri yansıtmakta zorluk çekiyor.

2|0
    0|0
  • Seksilik dekolteyle falan olmaz. Zarafettir seksiliği gösteren. Zarif olmadığınız sürece dekolteleriniz bir halta yaramıyor. Mesela Grace Kelly... Benim için muazzamdır.

1|0
    0|0
  • Sırt dekoltesi ama stiletto ile parmak dekolteside çok hoş muş

0|0
    0|0
  • Omuz dekoltesi şıkkını seçtim. Bu arada o fotodaki kızın bacakları çok seksi :)

0|0
    0|0
  • Dekolte ne demek tam olarak bilmiyorum da gülüş beni büyülüyor

1|0
    0|0
  • sırt abi her kadında. olmaz her kadın o kadar cesur olmaz

0|0
    0|0
  • memeler yoksa omuzlar var ama omuzdan bir tık ılerıde olan da var !!!

0|0
    0|0
  • Dekolteyi boşver bence bazı kızlar saçlarını topuz yapınca çok tatlı oluyor dekoltede neymiş

0|0
    0|0
  • omuz ve sırt dekoltesi göğüs dekoltesinden daha seksi olabilir kişiye göre değişir bu

0|0
    0|0
  • Omuz dekoltesi daha kokulu ten sıcağı var bende yaklaş diyor

0|0
    0|0
  • Sırt ve ozellikle bele inen popo çatalına kadar olan dekolte

0|0
    0|0
  • Omuz ve sırt dekoltesi kombindir. Bir kadının teninde intihar edilesi lokasyondur.

0|0
    0|0
  • Köprücük kemiği önplanda olan dekolteler hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Zayiflarda olurvya bogazin ordan omuzlardan baslayip ortada biten kemik. Cok seksi duruyor

0|0
    0|0
  • Beyin dekoltesi

7|3
    0|0
  • Ayak fetişizmi kesinlikle ayak dayana bilen erkek kısırdır

0|0
    0|0
  • Dekolte sayılmaz ama bir çift güzel bacak gibisi yok bence.

0|0
    0|0
  • omuz

4|0
    0|0
  • Güzele hersey yakisir

0|2
    0|0
  • Sırt dekoltesi

0|0
    0|0
  • Omuz dekoltesini severim 🤞