3 hafta önce aldığı Ferrari'siyle kaza geçiren Ünal Turan durumumuz iyi dedi. Hız yaptığı için mi kaza yaptı?

WhıskeyBluess

3 hafta önce aldığı Ferrarisi'nin lastiği patladığı için kaza yapan fenomen Ünal Turan durumumuz iyi dedi.

Geçirdiği kaza sonucu 14 milyon liralık aracı pert olan ünlü modifiyeci, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla arayıp soran sevenlerine de teşekkür etti.

Ünal Turan Ferrarisi ile kaza yaptı.
Ünal Turan Ferrari'si ile kaza yaptı.
3 hafta önce aldığı Ferrari'siyle kaza geçiren Ünal Turan durumumuz iyi dedi. Hız yaptığı için mi kaza yaptı?