Johnny Depp 60. yaşını İstanbul'da kutlayacak! Kutlamaya katılmak ister misin?

Gizli Üye
Johnny Depp 60. yaşını İstanbulda kutlayacak! Kutlamaya katılmak ister misin?

Karayip Korsanları, Çarli'nin Çikolata Fabrikası, Arizona Rüyası, Donnie Brasco, Alis Harikalar Diyarı'nda-Aynanın İçinden, Fantastik Canavarlar gibi filmleriyle Hollywood'un en iyi oyuncuları arasında gösterilen Johnny Depp İstanbul'a geliyor.

Washington Post için yazdığı bir makale nedeniyle eski eşi Amber Heard'a açtığı dava ile dünya gündeminden düşmeyen Depp, doğum gününde Türkiye yolunda olacak. 9 Haziran 1963 doğumlu olan ünlü oyuncu yeni yaşını 10 Haziran 2023 akşamı İstanbul’da vereceği konserde kutlayacak.

Haber

Güncellemeler
1 yıl
@kurkmantoluhayri 🙏
Johnny Depp 60. yaşını İstanbul'da kutlayacak! Kutlamaya katılmak ister misin?