Survivor Aşkı! Nisa ve Ogeday’ı birbirine yakıştırıyor musunuz?

EhaMeng
Survivor Evrim Keklik, sözleriyle sosyal medyada gündem oldu. Barış Murat Yağcı’ya parkurda sinirlenen Evrim Keklik, “Bunun sevgililerine anlam veremiyorum” demesine Nisa sessiz kalamadı.

Survivor Nisa, “Bana da laf atmasaydın” şeklinde Evrim’e cevap verdi. Ardından Evrim’de “Ogeday varken öyle bir şey yapmam” cümlesini kurdu. Bu yanıt sosyal medyada “Aşk doğruymuş” denmesine sebep oldu.

3’ü 1 arada kahve gibiler. 🤣
Survivor Aşkı! Nisa ve Ogeday’ı birbirine yakıştırıyor musunuz?