Romeo Beckham ve sevgilisi Mia Regan size de David- Victoria Beckham’ın gençliğini anımsatmadı mı?

AylakMomo
Dün bir moda ödül törenine katıldı çiftimiz. Kesinlikle couple goals olma yolunda bu çift. David ve Vic’in gençliği gibiler ❤️
Romeo Beckham ve sevgilisi Mia Regan size de David- Victoria Beckham’ın gençliğini anımsatmadı mı?