1 ay

BEST Model of Turkey’de taciz suçlamaları devam ediyor. Ünlü olabilmek için cinsel taviz vermek şart mı?

Gizli Üye
Best Model of Turkey yarışmacıları juri üyelerinin ve yetkililerin tacizine uğradıklarını iddia ediyorlar. Hatta bir iki kişi değil onlarca iddia var.
BEST Model of Turkey’de taciz suçlamaları devam ediyor. Ünlü olabilmek için cinsel taviz vermek şart mı?
  • Bir yarışmacı: 'Hem organizatör Aydın Bey'in Elmas'a söyledikleri doğru hem de ben o ahlaksız teklifleri kabul etmediğim için derece alamayacağım konusu tamamen doğru. Bizzat kulaklarımla duydum bunları. Telefonda mesajlaşılarak bana bunlar söylendi. Elmas konusu yüz yüze konuşuldu. Bazıları 2-3 ödül birden aldı. Asla o ödülü yakıştıramayacağınız ikişer, üçer ödül aldı. Bu Best Model tarihinde yoktur yani bu kadar aynı kişinin üst üste derece aldığı... Ben şok oldum sahnede.'
  • Bir finalist “ yanıma geldi kolumu tuttu. Şöhret istiyorsan cinsiyetin olmayacak. Boşuna beklersin burada. Şöhret istiyorsan Bir masaj yap yakın olalım. dedi” dedi.
  • Bir başka yarışmacı ise: “Arkan’a masaj yapmak isteyen var mı dediler otel tuttular. Kabul etmeyenler dereceye bile giremedi”
Ünlü olabilmek için cinsel açıdan taviz vermek şart mı? Bu olayları televizyon tarihinde hep duyduk.
Güncellemeler:
1 ay
Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! 🙂 Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler!
7
2
Görüşünü yaz