Okan Bayülgen: 'Ay'a hiç gidilmedi' dedi! Sizce haklı mı?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Ay'a gidildiğine inanmadığını söyleyen Bayülgen, Elon Musk ve Jeff Bezos için de ilginç ifadeler kullandı. Okan Bayülgen, '1969'daki de yalan artık o kadar eminim ki, bu heriflerin Ay'a gitmiş olmasına imkan yok, buna inanan saftır' dedi. Bayülgen, Jeff Bezos için keltoş, Alon Musk için de sapık dedi. Gidilmedi, gidildi diyen ispatlasın diyerek Musk ve Bezos'a hodri meydan çekti.
https://www.webtekno.com/okan-bayulgen-ay-a-gitmedik-aciklamasi-h116180.html
Okan Bayülgen: Aya hiç gidilmedi dedi! Sizce haklı mı?
Evet
Hayır
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Okan Bayülgen: 'Ay'a hiç gidilmedi' dedi! Sizce haklı mı?