Ezgi Eyüboğlu “Ankara’nın en iyi tarafı İstanbul dönüşü” dedi! Sürekli linçlenen Ankara’yı seviyor musunuz?

sudealis
Ezgi Eyüboğlu böyle bir tweet atmış bence mis gibi memleket ya neden sevilmiyor bu Ankara , siz seviyor musunuuz? 😬
Ezgi Eyüboğlu “Ankara’nın en iyi tarafı İstanbul dönüşü” dedi! Sürekli linçlenen Ankara’yı seviyor musunuz?