Demet Akalın, Aleyna Tilki'ye şaklaban göndermesi yaptı ve Tilki içi geçmiş dedi, sizce haklı mı?

Coiffeur34
Klibinde robotla evlenen Aleyna Tilki'ye "şaklaban" göndermesi yaptı. Genç popçu da Demet ablasına "içi geçmiş" cevabı verdi. Sizce haklı mı?
#Coiffeur34
Demet Akalın, Aleyna Tilkiye şaklaban göndermesi yaptı ve Tilki içi geçmiş dedi, sizce haklı mı?
Demet Akalın, Aleyna Tilki'ye şaklaban göndermesi yaptı ve Tilki içi geçmiş dedi, sizce haklı mı?