2 ay

Manavgat'ta çıkan yangında felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay ertesi gün açılışa katıldı! Sizce şov muydu?

GüzelYıkıldım
Antalya'nın Manavgat ilçesinden başlayan yangınlarda birçok mahalle ve ev zarar görmeye devam ediyor. Yangının sıçradığı bölgede çiftliği bulunan manken Tuğba Özay, dün yaptığı paylaşımda yardım istemişti.
Manavgatta çıkan yangında felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay ertesi gün açılışa katıldı! Sizce şov muydu?
Manavgat'ta çiftliğinin yandığını söyleyen Tuğba Özay, yaşananların ardından felç geçirdiğini aktarmıştı. Özay, hastaneden yayımladığı videoda "Her yer yandı. Dünden beri yalvarıyorum" ifadelerini kullanmıştı. Ama Tuğba Özay'ın çiftliğine bir şey olmayınca ertesi gün kuyumcu açılışına katılmış. Felç olan bir insan nasıl hemen ayağa kalkabilir ki? Onu da geçtim yangın devam ederken nasıl gülüp, oynayıp kuyumcu açılışına katılır? Bknz açılış;
Manavgatta çıkan yangında felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay ertesi gün açılışa katıldı! Sizce şov muydu?
Manavgat'ta çıkan yangında felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay ertesi gün açılışa katıldı! Sizce şov muydu?
20
27
Görüşünü yaz