Şeyma Subaşı, tepkilerin ve eleştirilerin odağı oldu! 8 yaşındaki kızına protez tırnak taktırdı ve siz kızınıza yapar mısınız?

Coiffeur34
Subaşı, gündem de kalmayı başarıyor ve 8 yaşındaki kızına protez tırnak taktıran Şeyma Subaşı, bu sefer gündeme tepki toplayarak düştü... sizler böyle bir şeyi 8 yaşındaki kızınıza yaptırmıydınız?
✂️
Protez tırnak çeki mi?
#Coiffeur34
Şeyma Subaşı, tepkilerin ve eleştirilerin odağı oldu! 8 yaşındaki kızına protez tırnak taktırdı ve siz kızınıza yapar mısınız?