Britney Spears: Babam tekrar anne olmama izin vermiyor, spiral taktırıyor! Bu normal mi?

PisiPisiMia
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears'ın finansal ve kişisel hayatının kontrolü, mahkemeye kararıyla babası James Parnell Spears'ın kontrolüne geçti. Babası Spears’ın kızının tüm turnelerini, buradan elde ettiği kazançları, evlenip evlenmemesini ve hatta sosyal medyadaki paylaşımlarını dahi kontrol ediyor. Britney'in bütün ipleri babasının elinde. 60 milyon dolarlaık bir servetin kontrolü babasında.

Britney kendi özgürlüğünü almak için mahkemeye başvurdu ve 13 yıl sonra açıklamalarda bulundu. Spears, "Kademeli olarak ilerlemek istiyorum. Evlenip bir bebek sahibi olabilmek istiyorum. Ancak şu anki vasiliğe göre evlenemeyeceğim ya da bebek sahibi olamayacağım söylendi. Yeni bir bebek sahibi olabilmek için spirali çıkarmak istedim, ancak bu sözde ekip doktora gitmeme izin vermiyor çünkü daha fazla doğurmamı istemiyorlar. Yani temel olarak bu sistem bana yarardan çok zarar veriyor. Bir hayatım olmasını hak ediyorum. Hayatım boyunca çalıştım" dedi.

Nasıl bir baba bu?

#FreeBritney
Britney Spears: Babam tekrar anne olmama izin vermiyor, spiral taktırıyor! Bu normal mi?
50
38
Görüşünü yaz