Sizce bu zengin erkekler Şeyma Subaşı'nda ne buluyor?

Gizli Üye
Şimdi yiğidi öldür hakkını yeme, ben de sevmiyorum Şeymayı , hiç ahlak vicdan yok herşeyi yalan dolan ikiyüzlü sahtekar ve hava atmayı seven biri. Aile mefhumuna saygısı yok. Acun evliyken metresi oldu, sonra Acun saklasa da şeyma bu ilişkiyi ifşa etti devamlı sinsi sinsi. Sonra haberler çıkınca adam evinde sorun yaşamaya başladı onu terkedip karısına çocuklarına döndü, şeyma intihar numaralarıyla adamı yine kendine çekti. Sonra hamile kaldı gizledi acundan aldırılacak süreyi geçince söyledi, adamın karısına devamlı göndermeler yaptı, evli adamdan çocuk mu doğuracaksın dediler ben değil o karısı utansın halen boşanmıyor halbuki benimle ilişkisini öğrenir öğrenmez boşanmalıydı karısı yüzsüz diyordu, 34 yaşındaki kadına yaşlı kocakarı diye laf atıyordu sosyal medyadan ,(şimdi kendisi 30 yaşında ama çıtır olduğunu iddia ediyor) kadının heryerde mahsus karşısına çıkıyordu, hatta kadın doğumgününü kutlamaya bir cafeye gitmiş bu da duyup arkadaşlarını toplamış karşı masaya kurulmuştu. Mahsus kadının huzurunu kaçırmaya üzmeye çalıştı , kan kusturdu , sonunda boşandılar , sevinç gösterileri kutlama yaptı falan filan.
Şimdi benim anlanadığım şey erkekler şeymada ne buluyorlar tam olarak?
Yani trilyoner erkeklerle beraber oluyor evleniyor. Bu erkekler istediği tüm kadınları elde edebilecek durumdayken Şeyma ile birlikte oluyorlar. Acaba olay ne? Yatakta mı iyi, davranışı mı mest ediyor, işve cilve mi var, ne var bilmiyorum. Sizce nedir?
Sizce bu zengin erkekler Şeyma Subaşı'nda ne buluyor?
14
5
Görüşünü yaz