Ücretsiz konaklamak isteyen Influencer, kabul edilmeyince karalama çalışması yapmış. Ne düşünüyorsunuz?

Krellion
Bugün bir haber gördüm ve sizlerin düşüncesini acayip merak ettim.
İnstagram'da yaptığı tatil ve gidip deneyimlediği konaklamalar, restoranlar gibi yerleri paylaşan bir İnfluencer var.

Kaldığı otelde bir durum olmuş. Otele "ben para ödemek istemiyorum, diğer oteller beni bedava konaklatmak istiyor, siz benden para alamazsınız" demiş. Ardından da İnstagram'da otel hakkında şeyler paylaşmış.
Ücretsiz konaklamak isteyen Influencer, kabul edilmeyince karalama çalışması yapmış. Ne düşünüyorsunuz?
  • "Kaldığım otel çok bakımsız ve eski, yemeklere ve müşteri memnuniyete hiç önem verilmeyen bir otel. Gelip kalmanızı önermem. Genel olarak fiyaskoydu."
Bunun üzerine de ilgili otelden de bir açıklama gelmiş.
Devamında da karşılıklı atışma olmuş. İlgili kişi konaklamanın ödemesini yaptığını belirtmiş, yalanlamış. Otelde tekrar;
  • "son gün çıkış yaparken yapmış olduğu konaklama ücretinin iadesini talep etmiş, ekstra harcamalarını ödemek istememiştir. tarafımızdan kabul görmemiştir. grand yazıcı otel olarak kendisine böylesi bir davetimiz olmamıştır. tahsil edilen konaklama ücreti ve ekstra harcamaları, hepad - her eve bir pati derneği'ne bağışlanacaktır. taraflar bu konuda uzlaşmış ve ortak bir açıklama yayınlayacaklardır."
Bu açıklamayı yapmış.
Ne düşünüyorsunuz? :) İnfluencerler bedava konaklamalı mı :)))
75
66
Görüşünü yaz