Nişanlısı pilot olan Ece Seçkin'e ilginç bir doğum günü hediyesi etti. Allah herkese kısa boylu kadın şansı verir mi?

Gizli Üye
Ece Seçkin 2018 yılında pilot olan Çağrı Terlemez isimli birisiyle nişanlandı. 29 yaşına giren Ece Seçkin, video oyun bağımlısı bir kadın. Nişanlısı doğum günü için ona özel bir oyuncu koltuğu hediye etti. Allah herkese böyle bir kısa boylu kadın şansı verir mi?
Ece Seçkin: Artık 24 saat kalkmadan oyun oynayabilirim. Hayatımdaki en güzel ikinci hediyem şeklinde açıkladı.
Nişanlısı pilot olan Ece Seçkin'e ilginç bir doğum günü hediyesi etti. Allah herkese kısa boylu kadın şansı verir mi?