Sohbet 1 ay

Gerçek Bir Radyo Şovmeni "HOOOP Dedik Ayhan" Ayhan GÜNGÖR İle Hayat, Radyo, Eğlence Üzerine Konuştuk

Kulaklarımıza Dokunan Radyo Kahramanı

Gerçek Bir Radyo Şovmeni HOOOP Dedik Ayhan Ayhan GÜNGÖR İle Hayat, Radyo, Eğlence Üzerine Konuştuk

Sesiyle Bir Nesil Büyüten Adam

Çocukluğumuzda büyüklerimize radyodan sesin nasıl geldiğini sorduğumuzda radyoların içinde küçük adamların olduğunu söylerlerdi. Büyüdükçe radyocuların varlığını öğrendik fakat bizim dönemimizde radyocuları görmek imkânsıza yakındı. Çok nadiren TV ekranında görebilirsek “aaaa bu sesin sahibi bu adam mıymış” diyerek ağzı büktüğümüz doğrudur.

Türkiye’de Radyoculuk Özel radyoların açılması ile büyük bir atılım kaydetti, birçok ünlü isim radyo stüdyolarından geçerek hayatımıza girdi. Gökhan Özen, Kadir Çöpdemir, Ekin Olcayto, Okan Bayülgen, Serdar Ortaç, Mustafa Sandal, Beyazıt Öztürk….ve birçok ünlü isim.

Radyocuların bazıları da ısrarla mesleklerinin dışına çıkmadılar. Özelikle sosyal medyanın ortaya çıkması, müziğe ulaşımın kolaylaşması ile artık radyoların eskimeye başladığı düşünülse de onlar gemilerini terk etmiyorlar ve hala onları dinleyen milyonlarca insan var. Türkiye de radyo ve radyoculuk denince akla ilk gelen isimlerden birisi ile Radyoyu ve radyoculuğu konuşacağız.

Onu dinlemeye başladığımda 12 yaşındaydım benimle birlikte onu dinlemeye başlayan çocuklardan bugün dede olmaya hazırlananlar olduğunu biliyorum çocukluğumda, ergenliğimde, gençliğimde ve bugün hiç bıkmadan dinlediğim 30 yıldır radyomun diğer ucunda ki değerli abim;

Öyle ya da böyle mutlaka duyduğunuz sesin sahibi.

Haksızlığa zorbalığa hayatı çirkinleştiren her şeye “hoooooop” diyen neşe kaynağımız, hepimizin kulağına mutlaka ama mutlaka sesini duyuran Ayhan GÜNGÖR nam-ı diğer Hopdedik Ayhan bugün KızlarSoruyorda bizlerle birlikte oluyor.


Neden Hop dedik diye sorulduğunda "Hayatı çirkinleştiren herşeye hooop bi dakika kardeşim ne oluyor diye itiraz ettiğim için" diyor.

"Ben sana hayranım" diyenlere "ne hayranlığı biz kardeşiz" diyor.

Normal zamanlarda bizleri kahkahaya boğarken, ülkenin zor günlerinde yayın yapamayacak kadar üzülüp yanını kesebiliyor, bizimle üzülüp, bizimle seviniyor içimizden, harbi delikanlı, sıcak kanlı, dost bir abimiz……

Kendisine amatör bir heyecanla röportaj yapma isteğimi ilettiğimde yayındaki gibi sıcak ve samimi bir karşılama yapıp kabul etti. Çok heyecanlı olduğum sanırım röportaja da yansımıştır. Lafı daha fazla uzatmadan Ayhan abiye hoş geldin deyip sorularıma başlıyorum.

Gerçek Bir Radyo Şovmeni HOOOP Dedik Ayhan Ayhan GÜNGÖR İle Hayat, Radyo, Eğlence Üzerine Konuştuk

Veeeee Hopdedik Ayhan'la Show başlıyor

Gerçek Bir Radyo Şovmeni HOOOP Dedik Ayhan Ayhan GÜNGÖR İle Hayat, Radyo, Eğlence Üzerine Konuştuk

Dönem dönem bende programlarımda KizlarSoruyor.com dan faydalanıyorum

1-) Sevgili Ayhan abi Kızlarsoruyor’a hoş geldiniz, sefalar getirdiniz, müşerref olduk. Sizin dilinizden sizi biraz tanıyabilir miyiz Hopdedik Ayhan sizce kimdir. O’nu nasıl tanımlarsınız.

KizlarSoruyor.com takipçilerine selamlarımı iletiyorum. Dönem dönem programlarımda faydalandığım, kadınların dünyasına ait bazı bilgileri alıp programlarımda kullandığım güzel sitelerden bir tanesi öncelikle bunu belirteyim. Hopdedik Ayhan 2 kişi Bir Ayhan GÜNGÖR var birde Hopdedik Ayhan. Hopdedik Ayhan yıllardan beri mikrofon başında enerjisiyle, eğlencesiyle, herkesi eğlendiren, moral veren, yeri geldiğinde hüzünlendiren bir adam. Bir gösteriye çıkıyor, gösterisini tamamlıyor, perdeler kapanıyor, herkes gibi evine dönüyor ve Ayhan GÜNGÖR oluyor. Bir radyo kahramanı diyebilirsiniz, radyoya gidene kadar herkes gibi bir vatandaş, stüdyoya girince milyonlara seslenen farklı bir kimlik.

Sigara ve alkol kullanmıyorum, bunun dışında sesime özel bakım yapmıyorum

2-) 30 yıldır aynı sesi duyuyoruz sesiniz ilk günkü parlak ve net ses olarak hala kulaklarımızda, sadece Allah vergisi olarak nitelendirilebilir mi, bu sesi korumak için özel bir çaba harcıyor musunuz?

Evet meslekte artık 30 yılı devirdik. Bu zaman zarfında sesimle ilgili özel bir şey yaptım mı diye sorarsanız aslında yapmadım. Sigara kullanmam, alkol kullanmam bunların yanında sesime özel bir bakım yapmam. Ama Allah vergisi derseniz eğer yüce yaratan herkese bir yetenek vermiş, bana da böyle bir yetenek vermiş. Bu sesle radyo yayını yapabiliyorum, reklam seslendirebiliyorum, sunuculuk yapabiliyorum. Sesimiz güzel mi? Evet güzel. Peki şarkı söyleyebiliyor muyum? Hayır işte onu yapamıyorum. Ses güzelliği radyoculuk için, sunum için tamam fakat bu sesle kimse şarkı dinlemesin:)

Gerçek Bir Radyo Şovmeni HOOOP Dedik Ayhan Ayhan GÜNGÖR İle Hayat, Radyo, Eğlence Üzerine Konuştuk

Hep şunu düşündüm. İnsanlar beni Neden dinlesinler?

3-) Radyoculuk deyince sizin aklınıza kim geliyor? Hopdedik Ayhan kimleri dinler? Kendinizi dinlemek ister miydiniz, Hopdedik Ayhan’ı hiç dinlemek istediniz mi?

Yeni nesil belki tanımaz ama duymuşlardır kulak aşinalığı vardır Orhan BORAN, Halit KIVANÇ sunuculukta Cenk KORAY benim için idol isimler. Sahne sanatların ve sunumlarda eğlenceli halini ve enerjisini çok beğendiğim Mehmet Ali ERBİL benim için bir yol haritasıdır. Onlara baktığımda kendimi şekillendiriyor ve kendime bir rota çiziyorum.

30 yıl boyunca ben hep şunu düşündüm. İnsanlar beni Neden dinlesinler? Ve çok basit dedim kendime, akşam trafikte, gündüz işinde, evinde ya da yoğun bir ortamda canı sıkılan, eğlenmek isteyen. Bu insanların morale ihtiyacı var ve ben bu görevi üstlenmeliyim diye düşündüm. Ara sıra şiir okuduk, ara sıra sosyal meselelere değindik, haber programına da değindik ancak ben bir şey keşfettim bu ülkenin insanlarının en çok morale ihtiyacı var, bu ülkenin insanlarının her daim katılıma ihtiyacı var bu yüzden bende eğer otomobilde olsaydım Hopdedik Ayhan dinler miydim? İşte bu sorunun cevabı burada yatıyor, Öyle bir program yapmalıyım ki bende dinlemeliyim. Tabi ki herkes benimle aynı düşünecek diye bir şey yok, benden hoşlanmayanlarda olabilir ama aynı dünya görüşüne sahip, aynı şeylerden keyif alan, moral isteyen, eğlenmek isteyen binlerce insan yıllardır Hopdedik Ayhan dinliyor.

-Ayhan abi şu an kendimi çok şanslı hissettim ben bu isimleri hep canlı canlı dinlemiş izlemiş birisiyim çünkü

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Her radyonun ve radyocunun kendine göre bir kitlesi,

4-) Radyoyu en çok kimler dinliyor? Sizin dinleyici grubunuz kimler? Sanki radyo eski hızını ve gücünü kaybetmiş gibi bir algı var sizin görüşünüz nedir?

Radyo eski gücünü ya da hızını kaybetmiş değil. Tam tersine radyo çağa ayak uydurdu. Tabi 1992 de özel radyolar açılınca tek eğlence radyoydu. Ama günümüzde ufacık telefonda bir çok dijital platform var ve bu platformlardan bir tanesi radyo. Radyonun yanına sosyal medya geldi, mesajlaşma programları geldi ama radyo hep burada duruyor insanlar her zaman dinliyor insanlar. Sabah işe giderken, akşam eve dönerken, yemek yaparken gibi bu nedenle radyo eskisi gibi dinlenmiyor söylemine ben karşıyım. Tam tersine radyo yine dinleniyor ama yanına başka enstrümanlar geldi ve radyo da buna ayak durmak zorunda.

Radyoyu en çok şu kesin dinliyor dersek yanlış bir bilgi vermiş olurum aslında o radyocuyu kimler dinliyor demek lazım. Her radyonun ve radyocunun kendine göre bir kitlesi, yaş gurubu, sosyo-ekonomik sınıfı var bu pencereden bakınca radyoyu 7 den 70 e herkes dinliyor ama bazı radyocuları bazı insanlar dinliyor. Beni dinleyenler eğlenmek isteyenler, hayata benim gibi bakanlar, moral almak isteyenler, gündemden haberdar olmak isteyenler yani beni herkes dinliyor.

Gerçek Bir Radyo Şovmeni HOOOP Dedik Ayhan Ayhan GÜNGÖR İle Hayat, Radyo, Eğlence Üzerine Konuştuk

Aslında yayına 24 saat boyunca hazırlanıyorum

5-) Hopdedik Ayhan yanına nasıl hazırlanıyor 2-3 saatlik bir yayının arkasında ne kadar emek var ?

Aslında yayına 24 saat boyunca hazırlanıyorum. Sosyal medya, haberler, gazeteler... Her yerden bir şeyler bilgi olarak akıyor. Ben olabildiğince eğlenceli içerikleri bulmaya gayret gösterdiğim için yayında kullanabileceğim ve konuşabileceğim haberleri bilgimde depoluyorum.

Çok disiplinliyimdir yayınım akşam 18:00 de başlıyor ancak ben en az 1 saat önce genelde 16:30 civarında radyoda olurum çayımı kahvemi içer ortamı koklarım. Eskiden direk mikrofon başına geçerdik ama artık öyle olmuyor önce bir fotoğraf çekiyoruz bunu tüm sosyal medyalarda paylaşıyoruz altına yazılar yazıyoruz konuları gözden geçiriyoruz, 3 saat uzun bir süre benimle birlikte yola çıkan neredeyse Ankara 'ya varıyor ama ben hala konuşmaya devam ediyorum. Bu nedenle yayına şöyle hazırlanıyorum Türkiye haber ve yayıncılık açısından zengin bir ülke, başka ülkede olsak bu kadar içerik üretemeye bilirdik(hafif bir tebessüm ederek) ama Türkiye'nin her köşesinden çok keyifli haberler toparlayabiliyorum ve yayına aktarabiliyorum.

Gerçek Bir Radyo Şovmeni HOOOP Dedik Ayhan Ayhan GÜNGÖR İle Hayat, Radyo, Eğlence Üzerine Konuştuk

30 yıl radyoda başarılı olmak varken 2-3 program sonra kaybolmak gibi bir tercihi hiç düşünmem.

6-) Özel radyoların kurulması ile hayatımıza DJ olarak giren birçok isim farklı alanlara yöneldi TV programları yaptılar dizilerde filmlerde oynadılar ama siz radyoculuğun dışına çıkmadınız hatta program formatınızda bile büyük değişimler olmadı. DJlikten farklı alanlara yönelenler için düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum ve Hopdedik Ayhan neden farklı projelerle karşımıza çıkmadı.

Bir radyocunun televizyona çıkması ne kadar gereklidir? Radyocu radyoda kalsa daha iyi değil mi? Ben bunu da çok sorguladım. Ancak günümüzde radyodan televizyona geçen ve başarılı olan 2-3 isim var bazıları televizyonu da bıraktı hatta. Bir radyocunun TV ye çıkma ihtiyacı var mı, TV ye çıkınca mı ünlü olunuyor? Radyo bana yetiyor. Ben bir kaç farklı kanala Tv programları yaptım, yayınlar seslendirdim TV de hiç olmadım değil. Ama bir dizide oynamak bir talk show sunmak demekse ben zaten her gün dizimi oynayıp şovumu yapıyorum. Şu algıyı yıkmamız gerek her radyocu bir süre sonra televizyona çıkmak zorunda değil. Radyo bana yetmiyor mu, radyoda ünlü değil miyim? Türkiye'nin herhangi bir bölgesine gittiğimde bende bir Tv yıldızı gibi ilgi alaka görebiliyorum. Tv de bir proje yapmak önemli değil, 1992 den günümüze radyoculuktan sonra Tv de başarılı olan kişi sayısı 2-3, başarısız olan sayısı daha fazla kaldı ki günümüzde artık televizyonda önemini yitirmeye başladı youtube diye bir gerçek var muhtemelen burada bizde olacağız ama bana sorarsanız 30 yıl radyoda başarılı olmak varken 2-3 program sonra kaybolmak gibi bir tercihi hiç düşünmem.

Böyle bakınca tam bir sinema jönü havası yok mu ?
Böyle bakınca tam bir sinema jönü havası yok mu ?

Yayınlarımda 90 lı yıllardan bir iki şarkı çalınca hemen mesajlarda bir artış dinleyicilerde bir hareketlenme oluyor.

7-) Yayın yapmayı en sevdiğiniz dönem hangi dönemdir? Keşke yine olsa yayın yapsak dediğiniz, özlediğiniz bir dönem, zaman aralığı var mı?

Prensip olarak hem iş hem özel hayatımda geçmişe dönüp bakan birisi değilim hep ileriye bakarım. Radyoculukta da geçmişe pek dönmüyorum. şu an da neredeyim olduğum yere nasıl katkı verebilirim, dinleyicilerle nasıl irtibata geçerim, çağa uyum sağladım mı, teknolojiyi yakaladım mı? Geleceğe dönük planlar yaparım. Ama özlediğiniz derseniz özellikle müzikte ve televizyonculukta tabi ki 90 lar. Yayınlarımda 90 lı yıllardan bir iki şarkı çalınca hemen mesajlarda bir artış dinleyicilerde bir hareketlenme oluyor. Demek ki insanların medya anlamında o yıllara karşı bir ilgisi var. O yılların dizileri, tv programları, radyo yayınları, şarkılar, klipler... Özlediğim yıllar mı? Olabilir...Ama dediğim gibi geçmişe dönmek pek istemiyorum o zamanlar güzel işler yaptık, hayat devam ediyor daha güzel işlet yapabiliriz..

Gerçek Bir Radyo Şovmeni HOOOP Dedik Ayhan Ayhan GÜNGÖR İle Hayat, Radyo, Eğlence Üzerine Konuştuk

Teknoloji ve yaşam ilerledikçe radyolar bu teknolojinin ve bu yaşamın içerisinde olmaya devam edecek

8-) Radyoculuğun Türkiye’de son 30 yılında siz vardınız kıyaslamak adına 1990 dan itibaren Türkiye’de radyoculuk nasıl gelişti, bir dönem özel radyolar yasaklandı, sonra tekrar açıldı kasetler cd oldu, CD’ler USB oldu, analog yayınalar dijital oldu. Faks kâğıtları yenisi sms lere bıraktı. 1990 ile bugün arasında radyolar teknik anlamda, dinleyici anlamında, yayın özgürlüğü anlamında ve daha doğrusu genel anlamda nasıl bir değişim-gelişim gösterdi?

Hayatın her alanında gelişim daima şart. Evet 90 larda radyo çok moda idi hala da moda belli bir kitle izlemeye, dinlemeye devam ediyor. Değişimi şöyle yaşadık hem radyo hem radyocu olarak teknolojide gelişen bütün detayları radyoya taşıdık. Sosyal medyaları çok güzel şekilde kullanıyoruz, Bazen görüntülü canlı yayınlar yapıyoruz, Radyoyu instagrama, facebooka ve diğer sosyal alanlara taşımış olduk, youtube de sürekli canlı yayındayız. Bugün yaptıklarımıza 10 yıl sonra demode gözü ile bakacağız büyük olasılıkla ancak teknoloji ve yaşam ilerledikçe radyolar bu teknolojinin ve bu yaşamın içerisinde olmaya devam edecek.

Gerçek Bir Radyo Şovmeni HOOOP Dedik Ayhan Ayhan GÜNGÖR İle Hayat, Radyo, Eğlence Üzerine Konuştuk

Ben kimsenin kalbini kırmadan, yıkıp dökmeden, bir radyo gösterisi hazırlamaya çalışıyorum.

9-) Radyonun karşısında farklı dil, din, ırk ve görüşten insanların ortak noktası oluyorsunuz? Her insanın kulağına dokunabilmek nasıl bir his?

Şu an Çalıştığım kuruluş Radyo Turkuvaz Türkiye'nin her yerine hatta dünyanın her yerine sesimiz ulaştırabiliyoruz. Bir çok değişik kesimden insanlar bizleri hem vericiler sayesinde radyolardan hem de dijital platformlardan bizleri dinliyor. Evet farklı görüşlerden ve farklı yaş guruplarından insanlar 7 yaşındaki çocukta beni dinliyor 70 yaşındaki dedelerde dinliyor. Başarımın temeli "kimseyi incitmeme gayretindendir". Oto-kontrol bende çok yüksektir. İstersem mikrofon başında öyle bir şey söylerim ki bütün ülke o akşam beni konuşur. Ama bir hafta sonra ben o radyoda olamaya bilirim. İnsanların kalbini kırmak insanların özel hayatlarıyla ,dünya görüşleriyle oynamak çok kolay. Bir laf söylersiniz herkes sizi konuşur ama o laf bir bumerang gibi size geri dönebilir.

Ben kimsenin kalbini kırmadan, yıkıp dökmeden, bir radyo gösterisi hazırlamaya çalışıyorum. Bu kolay değil Ülkenin dört bir yanından çok farklı insanlar var bunları hem bir potada toparlayacağız hem de hepsi eğlenecek benim yaptığım iş bu açıdan çok zor. Yılların verdiği tecrübe mi diyelim, hayata bakış mı diyelim ben herkesi kucaklamaya gayret gösteriyorum. Başta da söylediğim gibi benim anlattıklarım, yayın formatım, şakalarım, eğlence anlayışım herkesin hoşuna gidecek diye bir şey yok ama herkesin keyif alabileceği bir radyo programı mutlaka vardır, beni dinlemek istemeyenler diğer programları dinleyebilirler. Ben sadece benim gibi dünyaya bakan, benim gibi eğlenen, espriye ve gerçek bilgiye benim gibi bakan insanlara sesleniyorum. Dinleyicilerimde o sihirli kutularında kendileri gibi düşünen, kendileri gibi yaşayan birini gördükleri için beni dinliyorlar. Şunu itiraf etmeliyim ki Yayınlarımda uzun zamandır futbol-fanatizme ve siyasetle alakalı konuları, insanları rahatsız edebilecek bazı detayları kesinlikle konuşmuyorum. İnsanlar zaten haberler altında, yoğun gündem altında bunalıyorlar hiç olmazsa akşam evine dönerken, yemek yaparken, akşam yemeğine başlamışken benimle birlikte güzel şarkılar dinleyip, güzel bir sohbetle eğlenip rahatlasınlar istiyorum. Benim istediğim bu.

Gerçek Bir Radyo Şovmeni HOOOP Dedik Ayhan Ayhan GÜNGÖR İle Hayat, Radyo, Eğlence Üzerine Konuştuk

KizlarSoruyor'a bir takipçi olarak bende başvuruyorum.

10-) Son olarak KizlarSoruyor.com sakinlerine mesajınız nedir?

Ben sohbetimizin başında da söylediğim gibi bazen bir konu aratıyorum Google da orada kizlarsoruyor.com çıkıyor. Hemen oradan görüşlere özellikle hanımların görüşlerine de bakıyorum. Özelikle kadınların kendi aralarındaki mesajlaşmalar, kendi aralarındaki iletişim benim hep hoşuma gitmiştir. Biz erkekler bu konuda çok başarılı olamayabiliyoruz üçüncü dördüncü mesajdan sonra kavga bile çıkabiliyor ama kadınlar kendi aralarında daha güzel anlaşıyorlar. Yayınımda kadın erkek ilişkilerine dair bir çok konuyu ele alıyoruz dinleyicilerim de WhatsApp aracılığı ile soruları cevaplandırıp kendi görüşlerini dile getirerek yayınıma ortak olabiliyorlar. Sesli mesajlar var Türk filmlerinden efektler var (biz bunlara bayılıyoruz ailecek)

Kadın erkek ilişkileri herkesin ilgisini çekiyor zaman zaman bu ilişkilerde olan aksaklıklar ya da anlaşmazlıklar gibi tartışılan konularda KizlarSoruyor'a bir takipçi olarak bende başvuruyorum. Bakalım onlar neler konuşuyor diyorum ve buradan aldıklarımı bazen yayınlarıma taşıyorum(Dikkat KS her an takipteyiz)

Şu anda bu röportajı okuyan tüm KizlarSoruyor sakinlerine selamlarımı sunuyorum umarım radyoculuk üzerine ve hayata dair keyifle okuyacağınız bir sohbet olmuştur. Sevgiler, Saygılar...

Bende Ayhan abime değerli katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Kendisini ağırlamak çok keyifliydi. Bundan sonra ki hayatında başarılı çalışmalarla yine aramızda olmasını temenni ederim.

Gönül gözümüze ve kulağımıza hitap eden müzik seçimleriyle, içimizi ısıtan dostça sohbeti ve eğlencesiyle, ruhumuza iyi gelen ' Hoop Dedik Ayhan'ın radyo programına, biz de her akşam 18.00'de eşlik etmeye devam edeceğiz.

#hopdedikayhan

https://www.instagram.com/hopdedikayhan/?hl=tr

www.hopdedikayhan.com

Gerçek Bir Radyo Şovmeni "HOOOP Dedik Ayhan" Ayhan GÜNGÖR İle Hayat, Radyo, Eğlence Üzerine Konuştuk
34
33
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • O kadar garip hissettim ki. Ben de röportajlar yapıyorum biliyorsun. Aslında ne kadar zahmetli ve emek gerektiren bir iş olduğunu çok iyi biliyorum. Okurken çok zevkli oluyormuş. Onu fark ettim. :) Ben de zaman zaman Hop Dedik Ayhan'ı dinleyenler denim. Yaşım itibariyle çok eski zamanlarda kendisini bilmiyordum ama bitmeyen enerjisi ve samimiyeti beni çok mutlu ediyor.. Ayrıca iyi bir Galatasaraylı olması ayrıca sevme nedenim.. :) Çok fit ve çok yakışıklısınız Ayhan bey.. Kendine bakmak bu olsa gerek :)

  Çok değerli @biradetmehmet çok güzel bir röportaj olmuş. Emeğine sağlık. Çok büyük keyifle okudum. Laf olsun diye değil harika bir yazı ve harika bir röportaj olmuş. Sen oldun bence. O gife bayıldım. Ben isticem senden onu. Bilesin. :)

  Emeğin için teşekkürler..
  Görüş hala geçerli mi?
  • ponçikmom

   Mehmet şahane bir fenomen, paylaşımlarıyla kendini ne kadar çok geliştirdiğini her gün yeniden ispatlıyor. Ayrıca beyefendi kişiliği ile de öne çıktığını ve benim için de çok ayrıcalıklı olduğunu söyleyebilirim. Siz ikiniz benim parlayan yıldızlarımsınız <3 <3 <3

  • Her paylaşımda bir funda yaprağı kokusu var teşekkürler ediyorum

  • Funda_a

   @ponçikmom Kıskanıyorum ama. 😐 😊 Sizi seviyorum. 😘❤

  • Hepsini Göster

En İyi Kız Görüşleri

 • ponçikmom
  Merhaba,
  @biradetmehmett beklediğimi değdi röportajın arkadaşım. Ne güzel günlere götürdün beni.. Ne harika anılarım canlandı bir bilsen.. İstanbul trafiğinde oradan oraya koşturduğum gençliğimin en ışıklı zamanlarında arabamda her zaman radyom yoldaşım olmuştur. Özellikle yoğun trafik saatlerinde yüksek enerjisiyle bu sıkıntılı anları eğlenceye çeviren Ayhan'a sayende bir teşekkür etmek isterim.
  Ses insanın hayatında derin anılar ortaya çıkarıyor, bir resim, bir müzik gibi.. Dinlediğim bir şarkının beni belirli anlara götürmesi gibi bir yolculuk oldu bu benceyi okumak. Yüreğine sağlık arkadaşım, teşekkür ederim. <3 <3 <3
  Görüş hala geçerli mi?
  • Teşekkürler benden önemli olan size geçmesi bu duygunun okuyan anlayan birilerinin olması cok güzel

 • AdanaLiii_ks
  Baya uzun bir söyleyişi olsa da sonuna kadar okudum o kadar emek boşa gitmemeli. 🤗

  Zamanında az dinlemedim hoop dedik ayhan şovu🙈 keyifli geçerdi uzun zamandır dinlemiyorum kendisini şimdi görmüşken tekrardan başlamak gerek.

  Dile kolay 30 yıldır radyo'culuk yapıyor kolay meslek değil. Onca geçen zamana rağmen maşAllahı var hiç yaşlanmamış aksine daha genç ve yakışıklı gözüküyor. 🙈

  Bundan sonra ki zamanlar da ayhan abimize yolunda başarılar dilerim ve bu güzel benceyi bizlerle paylaşan size de teşekkürler. 🤗
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3133
 • halilim123
  Kral fm dinlemistim kendisini.
  Diğer radyo sunuculara gore, Hoop dedik Ayhan daha hareketli parcalar dinlettirirdi.
  Yanilmiyorsam programin kapanışı'nı Taverna sanatcilarinin sarkilari ile yapardi. Kral fm de her sunucu'nun ayri bir hayran oldugu sanatci vardi. Kimisi Muslum Gurses, kimisi Ferdi Tayfur ya da Orhan Gencebay ile sonlandirirdi programini.
  Bu arada bence Radyo'nun gercek dinleyicileri tekstil sektörüdür.
  Tekstil atölyelerinde cok dinlenir radyolar.
 • Muallime__
  Açıkçası radyo kültürüm pek yoktur. Sanırım benim yaşıtlarımın çoğunda bu eksiklik var. Fakat sayenizde bir radyo programı dinleyicisi olabilirim. Çok keyifli bir sohbet olmuş. İkinize de teşekkürler 😊
 • Sevgili Ayhan merak ettiğim için soruyorum
  İki saatlik programda On yüz bin kere hoşgeldiniz diyerek tam olarak ne anlatmak istiyor sun
  Başka hiç bir şey konuşmadan sadece hoşgeldiniz le programı bitirmeyi nasıl başarıyorsun
 • superpsikolog
  Hayranı olduğum ve yılalrdır hiç vazgeçmeden dinlediğim bir radyo programcısı. Burada üyelik açsan seni takip eder, tüm görüşlerini EİG seçerim :) Seni çok seviyorum :)
 • Alarasmin
  Radyocu olarak en iyilerden hop dedik ayhan ve afrikalı ali
 • _mimikız_
  Radyo turkuaz en sevdiğim radyodur hopdedik Ayhan beyefendi ile daha bi keyifli oluyor tabiki çok keyifli Bir bence olmuş 🤩🤩 eline sağlık abim✍️👏👏
 • Saniyeyiğit
  Sevgili Hopdedik Ayhan...
  Uzun zamandır dinleyicisiyimdir. Emin olun bu yazacaklarımı içtenlikle yazıyorum. Ne zaman moralim bozuk olsa, kendimi kötü hissetsem hemen Ayhan beyi açıp dinliyorum. Dünyanın en kötü gününü bile yaşasam o güzel sesi keyfimi hemmeen yerine getiriyor. Hep bizimle kalmanı diliyorum...❤️
 • Hopdedik Ayhan yanlış hatırlamıyorsam Süper FM'e geçmeden önce Ankara Mavi Radyo'da program yapıyordu.
 • Teddmozby
  Adını okuduktan sonra buraya yorum atarken bile adamın sesi kulaklarıma geliyor:)) Severim güzel bir sohbeti vardır. Aklıma birde Muzo geldi 😀
 • Seboo3458
  Suriyeli birine aşık oldum ondan çok hoşlanıyorum sürekli onu düşünüyorum ama bence o beni sevmiyor yüzüme bakmıyordu ben ondan hoşlandığımı belli ettikten sonra o da beni sevdiğini söyledi ama ben söyledikten sonra söyledi ne anlamı var ki beni seviyor mu sizce
 • Kendisi hiç görmedim, ama ismini duymuştum çok başarılı gerçekten en iyi radyocular arasında bence.
 • Radyo dinlemeyi hala seviyorum, ozellikle nostalji sarkilarini..!
 • Tosurdak
  Bu adam doğduğumdan beri radyoda fakat nası bu kadar genç duruyo ay bismillah 😱😱😱
 • johnyx
  Çoooook eskilere götürdü bu röportaj beni.
  Teee liseye. Akılda kalan nadir radyoculardan kendisi.
  Güzel olmuş, teşekkürler 😃
 • Shadoww1
  Kraaaal. Yazıyı yazanı da unutmamak lazım tabi ellerinize sağlık
 • Teoman ve hazım körmükcü karışımı bı abimiz 😄😄🤗🤗
 • Kendisini pek tanımıyorum ilk defa duydum desem abartmış olmam
 • Eksiküzüm
  Radyonun tadı ayrıdır teşekkürler bu güzel sohbet için
 • Şimal24
  Herzaman cok sevmisimdir radyo dinemeyi hele oyuncu diye bi radyocu vardi her aksam onu beklerdim radyo basinda
 • Emrcnos
  maşallah adama bak gepgenç duruyor maşallah maşalahh
 • TheWeeknd-s
  Kime göre neye göre gerçek bir radyo şovmeni ahahah :D
 • 44asi44
  Çok güzel bir sohbet olmuş keyifle okuduk elinize sağlık
 • emrrfrkkn
  Karakteri deneye deneye bas bas akinatir yazıyo oraya nasıl giderim
 • prenses__artemis
  Radyocu olarak en iyilerinden biri
 • MiniP
  teşekkürler haydi radyolar fora
 • eskiden süper fm de çok dinlerdim
 • Gunce06
  Emeğine sağlık
 • MEEGAA
  Uzun bir çalışma gibi duruyor ellerine saglik
 • fonojetik
  bayiliyorum bu adama ya... taste 💅
 • Pamuk2468
  Güzel olmuş
 • ankozl
  umarım dinleme fırsatım olur
 • Hahahahahytyt
  Sigara kullaniyorum ve mutluyum
 • Pleurer
  Çok güzel bir yazı ve söyleşi olmuştur
 • Denizdibindeinciiii
  Güzelmiş
 • Pikacuuuuuuuup
  Radyocu olarak en iyileri
 • Çok dinledim çok eğlenceli. Hop dedik Ayhan
 • Hüseyin_33
  Çok güzel, değerli bir söyleşi olmuş
 • restinerest
  Selam soyleseydiniz
 • Özlem_12_
  Çok güzel eline sağlık
 • kevser_4141
  Radyo pek dinlemem
 • Asmileetti
  Radyo dinlemiyorum desem
 • Fatihh367
  Bu kadar uzun yazı mı yazılır be 😊😊😊😊😊
 • Baykuşkızı
  Ben yetişemedim
 • beyzZa_35
  Cok eglenceli cocukluguk allima kaldi
 • sariyerlizafer
  Vay bee neler varmis
 • Mervw394
  Ayhan abim iyidir kimse laf etmesin
 • ııssızkadın
  İyi yapmışsınız tebrikler
 • LoserMan1984
  güzel bir söyleşi olmuş
 • Yiğit555
  Dinliyorum bunu güzel adam
 • nickname_nickname
  Ellerinize sağlıl 👏🏻👏🏻
 • Sorucanizm
  Güzel olmuş
 • HOKİNN
  Emeğine sağlık
 • Chesley
  Çok mükemmel radyocu, tebrik ederim.
 • HuysuzÖrdek1
  eskiden beri bilirim
 • Eziremsem
  Çok güzel bir söyleşi olmuş
 • Gizli Üye
  Vayyy be neler varmış
 • Gizli Üye
  Eline emeğine sağlık gayet güzel bi bence olmuş👍🏻👏🏻
 • Gizli Üye
  Çok uzun ve sıkıcı olmuş ara ara başlıklarına baktım.
 • Gizli Üye
  Hoooop dedik çok uzun yazı olmuş
 • Gizli Üye
  Emeğine sağlık
 • Daha Fazla (4)
YÜKLENİYOR...