Bella Hadid'e eski sevgilisi The Weeknd'den Drake ile çıkmasına yasak! Siz olsanız ne söylerdiniz?

namcung

Sebebi de Drake'in Bella'yı mutlu etmiyecek olmasıymış. Üstelik The Weeknd Şu an Selena Gomez'le çıkıyor. Peki siz Bellanın yerinde olsanız ne cevap verirdiniz?
The Weeknd Selena Gomez
Bella Hadid'e eski sevgilisi The Weeknd Drake ile çıkmasını istemiyormuş?

Bella Hadid Drake
Bella Hadid'e eski sevgilisi The Weeknd'den Drake ile çıkmasına yasak! Siz olsanız ne söylerdiniz?
Yeni ilişkim seni ilgilendirmez kendi ilişkine bak.
Haklı olabilirsin benim mutluluğumu istediğinin farkındayım.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Soru düzeltmesi : Bella Hadid'in*
Bella Hadid'e eski sevgilisi The Weeknd'den Drake ile çıkmasına yasak! Siz olsanız ne söylerdiniz?