"Ece Erken" evli iş adamı "Nazım Torbaoğlu" ile İzmir'de el ele gezerken yakalandı! Bu durumla ilgili düşüncen nedir?

_TombikBey_

"Ece Erken" evli iş adamı "Nazım Torbaoğlu" ile İzmir'de el ele gezerken yakalandı!
"Ece Erken" evli iş adamı "Nazım Torbaoğlu" ile İzmir'de el ele gezerken yakalandı! Bu durumla ilgili düşüncen nedir?
Aynı zaman'da Nazım Torbaoğlu ünlü manken Songül Yıldırım ile aşk yaşıyor ve bunu Ece Erken biliyor!
"Ece Erken" evli iş adamı "Nazım Torbaoğlu" ile İzmir'de el ele gezerken yakalandı! Bu durumla ilgili düşüncen nedir?
Ece Erken'in hem evli, hem dost hayatı yaşayan iş adamı Nazım Torbaoğlu ile el ele olması ve üçüncü bir kadın olarak iş adamının hayatına girmesi hakkında düşüncen nedir?
"Ece Erken" evli iş adamı "Nazım Torbaoğlu" ile İzmir'de el ele gezerken yakalandı! Bu durumla ilgili düşüncen nedir?