Neslihan Atagül "Ben Dünyanın En Güzel Kadınıyım" dedi! Sence de öyle mi?

Neslihan Atagül "Ben Dünyanın En Güzel Kadınıyım" dedi!
Neslihan Atagül "Ben Dünyanın En Güzel Kadınıyım" dedi! Senin düşüncen nedir, aynı fikirde misin?Dünyanın en güzel kadını sana göre kim? Gerçekten de dünyada ki en güzel kadının Neslihan Atagül olduğunu düşünüyor musun?
  • Evet! O dünyanın en güzel kadını
    A seç
  • Ne münasebet? Dünyanın en güzel kadını o olamaz
    B seç
  • Ben daha güzelim Tombik!
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
12373

En İyi Kız Görüşü

• djfkjfnkjnkjfnckjnvmcnkjvfnkj ağzımla değil başka bir tarafımla güldüm hahahahaha :D o kendini öyle görüyor olabilir sadece ama öyle değil tabiki neslihan atagül kim ya Allah aşkına dolusuyla mankenler victoria secret modelleri var dünyada bence bu soruyu sorman bile saçma :D

0|1
    0|0
    • Bu soruyu sormam saçma mı?

Kendine gelirsen sevinirim yavrum. Saçma olan bir soruya uzun uzun cevap vererek yorum yaptığına göre sende saçma sapan birisin demektir. Biraz haddimizi bilelim arkadaşım.

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 122

• İnsanlarin soylediklerini carpitmaktan ne anliyorsunuz

4|1
    1|1
    • Aynı şey. Bir elini yüzünü yıka.
      Yememiş içmemiş gitmiş araştırmış. Aklı sıra beni gömecek. Kendi kendini imha etmiş 😄😄
      Ay ne guldum😀😅😀😅😀😅😀

• Ciddi olmadığını sadece özgüvenli olduğunu belirtmek istediğini az çok beyni olan anlar. En azından aşırı sempatik ve sevimli biri. Bence güzel de.

0|1
    1|1
    • Ayrıca bundan sonra çarpıtmadan soru sorun. Kadir bana dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettiriyor demiş.

• Ben istediğim şekilde soruyu sorarım 😎

Dur seni sonsuzluğa uğurlayayım. Çok öten horozun başını kesiyorum.
      Ah gene modumdayim😄

• Dünyanın en güzel kadınıyım demedi, çarpık paparazziliğe gerek yok.
    "Eşim Kadir Doğulu beni dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettiriyor, beni öyle görüyor" dedi

4|0
    0|0
  • Dunyanin en guzel kadiniyim demedi kadir bana dünyanin en guzel kadini gibi hissettiriyor evliliğimin keyfini cikariyorum dedi

1|2
    0|0
  • Kalça yok göğüs yok boy yok biçim yok. Ben pek begenmiyorum.

0|1
    0|0
  • Kadir beni dünyanin en güzel kadiniymisim gibi hissettiriyor demis röportajda. Yalan haber yaymayalim

1|1
    0|0
  • Bence çok güzel bir kadın ama kimse dünyanın en güzel kadını değildir. Benim beğendiğim bir başkasına tutmaz, başkasının beğendiği benim beğendiğime tutmaz.

0|2
    0|0
  • Aslında bana göre o dünyanın en güzel kadını değil. Ama her kadına göre dünyanın en güzel kadını kendisi olmalı. Mesela bana göre de ben en güzel kadınım.

1|1
    0|0
  • Kadın popülerlik sayesinde para kazanıyor böyle ileri geri konuşacak ki gündemde kalsın ve para kazansın. Böyle soytarılıklar ünlüler dünyası için şart

1|1
    0|0
  • Güzel bir kadın ama dünyanın en güzel kadını mıdır bu tartışılır. Herkese göre güzellik anlayışı farklıdır çünkü.

0|2
    0|1
  • Ego kasmis tabiki o değil ben dururken ona ne oluyor 😂😂😂

1|1
    0|0
  • Bir kadın önce kendini sevmeli ki başkaları tarafındanda sevilsin.. ona göre o dünyanın en güzeli olur bana göre ben 😅😇🙈çok güzel buldum yorumunu özgüveni tam olmalı bir insanın 👏🏻👏🏻

0|1
    0|1
  • Dünyanın en güzel kadınlarından biri gigi hadid dir neslihan atagül de kimmiş sadece tatlı bir kız o kadar!

0|1
    0|0
  • Ben Dünya'nın en güzel kadınıyım demedi Kadir bana Dünya'nın en güzel kadını benmişim gibi hissettiriyor aşkımın tadını çıkarıyorum dedi 😉

2|0
    0|0
  • Kendisini öyle hissediyorsa öyle olsun bu güzel bir sey. Hepimiz öyle olsak ne iyi olur. Kendimizi sevmiyoruz ama kendisini seven birini görünce de bok atıyoruz. Mutluluğun formülü çok açık KENDINI SEV

0|0
    0|0
  • saçmalık ya, değil dünyanın en güzeli, bu kadın güzel bile değil bence..

gerçekten bu kadını bir ben mi beğenmiyorum?

2|2
    0|1
  • Bu aralar ünlüler nasıl saçmalasam da gündem olsun derdinde mi acaba.

2|3
    0|0
  • Ay haspama bak ya, kendisi güzel bile değil ki bence. Hani hiç güzel falan görmesek kendisinin bu dediği saçmalığa inanırdık 😂

3|0
    0|0
  • Hayır. Ünlüler kafayı yemiş gündeme gelmek için geberiyorlar. Bu kadın dizilerde oynamasa gozum gram aramaz.

1|2
    0|0
  • Ben dünyanın en güzel kadınıyım demedi açıklamasına iyi bakarsan Kadir o kadar güzel seviyor ki bana dünyanın em güzel kadınıymışım gibi davranıyor dedi

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    102

Erkekler Ne Diyor 72

• dünyanın en güzel kadını hala monica bellucci'dir. Ölene kadar da öyle kalacak.

www.thefamouspeople.com/.../monica-bellucci-4.jpg

1|2
    0|0
  • Ben ondan daha güzelim'dir.
    Arkadaşlar dereceli güzellik yüz'e göre değil, kaş göz burun kulak yapısına göre ölçülür, Kadının ne dudağı muhteşem ne burnu ne gözü, hepsi sıradan, hepsi birleştiğinde güzel görüntü çıkıyor olabilir ama değil dünya güzeli sen köyün güzeli bile olamazsın

0|0
    0|0
  • Yüzündeki 10 kilo boya badanayla mı güzelmiş?
    Bende sürsem bende en güzel olurum 😂

Ayrıca bu sözleriyle ne kadar kibirli biri olduğunu gosterir, kalp çirkin olduktan sonra, dış güzelliğin hiç bir kıymeti yoktur.

1|1
    0|0
  • Yıllardır koca arayıp ta son anda bulmuş gibi oynaya oynaya derbeder olan kadındır. Bu kadar meraklı olduğunu bilmiyorduk. pastayı bile 20 dk oynadıktan sonra kesti. En geç iki sene sonra boşanacak ve başka bir düğünde bu kadar hevesli oynamayacak kadındır. hevesini almıştır..

0|0
    0|0
  • Normal bir bayan her kız gibi güzel ama dünyanın en güzel kız değil.
    Çünkü Dünya'nın en güzel kızı kişiden kişiye değişir.
    Herkesin sevdiği kız o kişi için dünyanın en güzel kızıdır.

0|1
    0|0
  • bence de güzel yüz hatlarına dikkatli baktığınızda hiçbir kudur bulamıyorsunuz ancelina culiden daha güzel ayrıca doğal güzel o

0|1
    0|0
  • Valla dünyanın en güzel kadını olmayabilir ama güzel olduğu doğru hem evet türk kadınları dünyanın en güzel kadınlarıdır

0|1
    1|0
  • Söyleyin önce Monica Bellucci'ye sonra aynaya baksın...

0|1
    0|0
  • Ne kadar alçak gönüllü bir insan!
    Egoist şımarık şey, daha "aidra fox" la tanışmamış herhal de 😒

0|1
    0|1
  • En güzel kadini tabiki
    öyle dediği halde kimse değilsin diyemiyor demekki rakibi de yok camiadaa 😉😂👍👍

0|1
    0|0
  • evettt çok severim kendisini ama böyle demesi pek hoş olmamış

1|1
    0|0
  • ne guzel iste kendini seviyo kadin tebrik ettim 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Bence Barbara Palvin bundan katlar ve katlar olarak daha gözel 😁😄

0|2
    0|0
  • Ks de bile bundan güzeli var inanki kesinlikle :D
    güzel kadın görmesek neyse :D

0|1
    0|0
  • Benim olsaydı evet, benim olmadığı için hayır. Ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca

0|1
    0|0
  • Sözün altında yatan manası vardır. Sözün devamında bir şeyler vardır. Neyi kastediyor. (Sözlerin makaslanması ve ya cımbızlanması var gibi geldi)

1|0
    0|0
  • Daha ne olsun yani. Ben öleyim o yaşasın güzel kadın

0|1
    0|0
  • Sadece düşen popiliritesini kurtarma çabası olan bir politika

0|1
    0|0
  • Modifiye güzeli doğalıyla senin makyajlı haline50 çekecek hatunlar var şimdi bir hadi ordan git

0|1
    0|0
  • Ya bir gitsin ya yav he he en güzel sensin Neslihan :D

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    52
Yükleniyor...