Murat Başoğlu öz yeğeni ile öpüşürken kameralara yakalandı! Amca ve yeğen ilişkisi bir aşk ilişkisine dönmüş olabilir mi?

_TombikBey_
Murat Başoğlu ve yeğeni öpüşürken kameralara yakalandı!
Murat Başoğlu öz yeğeni ile öpüşürken kameralara yakalandı! Amca ve yeğen ilişkisi bir aşk ilişkisine dönmüş olabilir mi?
Sence amca ve yeğen ikilisinin öpüşmesi normal mi? Yoksa aşk mı yaşıyorlar?
Murat Başoğlu öz yeğeni ile öpüşürken kameralara yakalandı! Amca ve yeğen ilişkisi bir aşk ilişkisine dönmüş olabilir mi?