Best Model 2017 kazananları belli oldu. Sizce uluslararası yarışmalarda şansları var mı?

Best Model Türkiye 2017’nin finali önceki akşam Kıbrıs’ta yapıldı. Gecede 18 yaşındaki Aslıhan Karalar ve 17 yaşındaki Efe Sorarlı birinci seçildi
Bu yıl 30’uncu kez düzenlenen Best Model Türkiye yarışmasının finaline önceki gece Girne Rocks Hotel ev sahipliği yaptı. Sunuculuğunu Ece Gürsel ve Mehmet Ali Erbil’in üstlendiği final gecesinde jüride Levon Kordonciyan, Nil Burak, Şevval Sam ve Tuğçe Sarıkaya da yer aldı.
18 yaşındaki Aslıhan Karalar ile 17 yaşındaki Efe Sorarlı birinci seçildi. İki genç, 11 Aralık’ta Paris’te yapılacak Best Model of the World yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek.
Yarışmada Ela Yörüklü ve Ege Semih Erken ikinci,
Burcu Kavaklı ile Uygar Taze de üçüncü oldu.

0|1
8673

En İyi Kız Görüşü

• 20 yaşındayım,21'ime gireceğim:) Benden büyük gösteriyorlar:)
    Kızın şansı var, bence.
    *Gecen bol olsun.*

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yazık.

Para alırım, birazda haberlere cikar, hatta filim ve reklamda oynar yüksek miktar para kazanırım diye dişiliğini sima güzelliği bahanesi ön planda olup vücudunu iç çamaşırı seviyesinde açarak vede göğüs dekoltesi verip erkeklerin gözlerine sunuyor ve bunu olağan görüp aksini idda eden ve dinen yanlış diyenede kızıyor.

Medeniyet ve çağdaşlık göstergesi vede para kazanmak bu denli iğrenç bir hale çevrildi..

Eskiden bir ana ve babaya gidip : Güzellik yarışması var kızın sima ve fiziken güzel bikini giycek elin erkekleri önünde durcak vede kameraya kaydedilcek milyonlar izlicek desen? Ben ahlaksız ve edepsizmiyim Allahtan korkmazmıyım kızımı tahrikle bakan gözleremi suncam para ve ün için çek git elimden kaza cikacak derdi Dinine örf ve adedi ile osmanlı ecdadına bağli baba..

Tabi kinamiyor ve hakaret etmiyorum guzellik yarismasina katilan bu 3 bayana.. Sadece yapilanin dinen yanlisligini ve batının bu vb. seylerle dinimizden ahlak ve edepten bizi uzaklastirdigini anlatmaya calisiyorum.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 85

• Ege Semih Erken'in telefon numarası aranıyor ❤️😂 yan profiline hasta oldum ajdjf
    Bence şansımız olabilir

0|1
    0|0
  • Kız at gibi duruyor aynı 😂 erkek de iyi beğendim

0|2
    0|0
  • erkek fena bence ya tam Gucci defilesindeki mankenler gibi soğuk sarışın bir tip bence geleceği parlak ama kız için aynı şeyi söyleyemiyicem suratı çok çocuksu ve tatlı bir kız güzellik yarışmasına gitse daha iyi olurdu. Ve ikisininde kusur ortak olarak boyları bence kısa duruyolar.

1|0
    0|1
  • Güzellik yarışmalarındaki kızlardan daha güzeller best model olmalarına şaşırdım. Şansları var ama Türklerse biraz zor anca kökenleri Arnavut, Bulgar falansa uzun yıllar yurt dışında yaşamışlarsa ilk 4'e girebilirler.

0|0
    0|1
  • Efe varya patlıcak bence nasıl tatlı legolasa benziyir yerim

0|2
    0|0
  • hayır ben daha güzelim :D

1|1
    0|0
  • Kız taş, erkeğin yüzü hala çocuksu. 2000'li zaten, şaka gibi.

Yaşlandık:(

2|0
    0|1
  • Birincideki kız, ikincideki erkek güzel.
    Gözlerim kamaşmadı ama

0|0
    0|0
  • Bence şansları yok

0|0
    0|0
  • Var mis

0|0
    0|1
  • Sonuncu güzelmiş

0|0
    0|1
  • ilk resimde en sağdaki kız güzelmiş. gerisi iç güveysinden hallice işte.

0|0
    0|0
  • Yürüyüşlerini falan görmeden bunu nasıl bilebiliriz ki. Modellik yarışması bu, güzellik yarışması değil sonuçta. Runway'de nasıl bir duruşu ve havası var ona bakıyorlar.

0|0
    0|0
  • Ilk resim ortadaki gerisi güzel değil bncs

0|0
    0|0
  • Neden olamasın

0|0
    0|1
  • İyiler ya en azından miss turkey 2016 faciası gibi değiller

1|0
    0|0
  • Beğendim

1|0
    0|0
  • Bunlar mı ya 17-18 benden daha mı küçük şimdi bunlar?

0|0
    0|0
  • Birincileri begendım

0|0
    0|0
  • ikinci erkek iyiymiş

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    65

Erkekler Ne Diyor 72

• Birinci seçilen uzun saçlı çocuk torpilli galiba çirkin çünkü :D ikinci olan çocuk iyi birtek içlerinde. Kim ne derse desin Best Modeli hakkıyla kazanan kişiler Kıvanç Tatlitug, Burak Özcivit, Çağatay Ulusoy, Berk Atan, Burak Çelik. 2013 den sonraki birinciler gerçekten yakışıklı değil :D

0|0
    0|0
  • Bu işin "bo*unu" çıkarttılar iyice

0|0
    0|0
  • Bazı arkadaşların da dediği gibi Kenan İmirzalıoğlu'ndan bu aşamaya ne zaman geçtik yahu? Sadece boyu çok uzun diye seçmişler belli. Kızların da hiçbiri güzel değil ve model de olsa yüz çok önemli. Evet güzel olmalı evet yakışıklı olmalı evet fiziği düzgün olmalı. Kasıntı kasıntı, oklava yutmuş gibi yürümeyi zaten öğrenir eninde sonunda. Yanılmıyorsam şu fotodaki arkadaşı seçmişler işte!

0|0
    0|0
  • Efe Sorarlı'yı ilk okuduğumda 1. ncı olan Aslıhan ile birinciliği paylaşan diğer kızlardan biri sandım taki isminin Efe olduğu aklıma gelene kadar.
    Yumurta gibi çocuk , bunu nasıl seçmişler anlamadım. . . (!)

0|0
    0|0
  • YAZIKLAR olsun bu mu çağdaşlık bu mu medenilik bumu aydınlık ve ilericilik bu kızların sokakta çıplak bacağına az bir eşy baksanız velevki yanlışlıkfda da olab, lir seni sapık ilan eder feryadı f, ganı basarlar anaları da bununla iftihar ediyor sevnç gözyaşları döküyor para için bedenini satmak fahişeliktir bu bedeni satmak değilde nedir sorarım size hanginiz anasını karısını kızını bacısını bu vaziyette görmek ister ilim yok fen yok düşünce yok araştırma yok üretme yok güzel ahlak yok labaratuvar yok kütüphane yok ar ge merkezi yok iç çamaşırı defilesi elin adamlarıla öpüşme sahneli filimler bol bol frikik vermeler vesaire vesaire dedeleriniz ve nenelerinizde mü böyleydi sizin reziller kepazeler ahlaksız şerefsiz namussuzlar

1|0
    2|0
  • 1 cide Kıvanç Tatlıtuğ esintileri var

0|1
    0|0
  • Erkeklerin hepisi tipsiz miş ya

0|0
    0|0
  • 2. Olan bırıncıden dshs guxel kanks

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • Ks de böyle güzel kızlar olsa direk nikahı basarım. 😄
    Ama bizimkiler biraz dilber ay ve latif doğan karışımı. 😎

0|3
    14|1
    • Ks deki kizlarda hemen nikah basmani bekliyordu zaten sipa ya bak😅

• birincinin şansı var ama daha çok değişir bunlar. şimdi çok daha profosyonel insanlar hazırlayacaklar

0|0
    0|0
  • bence önceki senelere göre daha iyiler

0|0
    0|0
  • 3 deki kız ile 2 deki erkek olacak fena olurdu :)

0|0
    0|0
  • 1. olan erkeğin sarışın uzun boylu olmaktan başka bir artısını göremedim

0|1
    1|0
  • İyi gibi gibi

1|0
    0|0
  • Şansları zayıf. Lobi olußtursak bile siyaseten oy kulksnıldığından güzellerumiz ağızlarıyla kuş da tutsalar kazandırmazlar.😎

0|0
    0|0
  • Ela yörüklüyü ne deyipte ikinci seçtiler güzel bile değil

0|0
    0|0
  • bunlara mı güzel diyorlar..

0|0
    0|0
  • Torpil var valla erkeklerin tipi ne öyle ya, ben girsem demek ki hepsini ezerim

1|0
    0|0
  • hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    52
Yükleniyor... ;