Sizce Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi çocuk sanatçısı kimdir?

_PesimOptimist_

Ülkemizde 80'lerde başlayan "çocuk şarkıcı" furyasında kaset yapmış çocuk şarkıcılar olduğunu özellikle Küçük Emrah ve Küçük Ceylan sayesinde biliyorduk ancak o furyada bir ümit müzik piyasasına girmiş çocuk şarkıcıların %80'i unutulup gitmiş.
- Sizce Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi çocuk sanatçısı kimdir?
#Pesimist.! #Nostaji
Çağatay akman/ Aleyna tilki
Küçük ibo/ Harika çocuk onur
Neşecik ( Namı diğer zara)
Mahsum kırmızıgül
Murat yıldız ( Benim foborim)
Küçük ceylan
Küçük emrah ( Çocukken sesine hastaydım)
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sizce Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi çocuk sanatçısı kimdir?