Arda Turan, Aslıhan Doğan'dan ayrıldığını İnstagram'dan açıkladı. Sevgilinizden ayrıldığınızı sosyal medyada açıklar mısınız?

Barcelona'da oynayan milli futbolcu Arda Turan, Instagram hesabından yaptığı açıklamada Aslıhan Doğan ile ayrıldıklarını açıkladı.

0|0
4838

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kenariya cekilmis gene.

Sonrasinda, bir ftbolcu sevgilisinden ayrilisini niye Instagram'da yayinlar, niye surekli bir dikkat cekme cabasi icindedir?

Ulan Ronaldo Irina Shayk ile evlenmesi beklenirken soylentilere gore annesi istemiyor diye ayrildi da cikip hakkinda bir laf etti mi mesela?

Bu turkler niye boyle? Arda tam bir turk arkadas. Bu kendini nimetten sayma ve surekli one cikma takintisi neden?

bir keresinde 'Bizim ailemizde komunist de var, sosyalizm de, muhafazakarlik da, hepsi konusulur aile icinde' gibi akillara zarar bir roportaj vermisti.

bir yunan oyuncu veya ne bileyim Andrea Pirlo falan boyle konusur mu?

'Oncelikle sunu soylemek istiyorum, Luigi. Andrea Pirlo her zaman ezilen halklarin yaninda oldugu kadar ekonomik gelisimin temeli olan rekabetin de destekcisidir. Bakin biz futbolcuyuz ve rekabet bizi gelistiriyor mesela. Andrea Pirlo, bir dava adamidir, sadece bir futbolcu degildir! Bir durus, bir ekol, bir vefadir! Kucuklerini oorur, buyuklerini sayar! ' seklinde bir demec verebilecegini dusunebiliyor musunuz Pirlo'nun veya Ronaldo'nun veya Messi'nin, Zidane'in?

Ama bizden cikan bir tip verebiliyor bunu? Wayne Rooney Ingiltere'nin halk kahramanligindan en agir elwstirilerin hedefi olmusken tribe girmezken bunlar islerini hic yapamasa falan bile elestiri istemiyorlar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 47

• Hiç ilgilenmiyorum.

0|1
    0|0
  • Ünlü olmayan biri bunu açıklasa komik olmaz mı:)

0|1
    0|0
  • O kadar milli değilim kimse kimsenin hayatını önemsemez ne gerek var ki ben 2 kişi yaşıyorum ilişkiyi sonuçta

0|1
    0|0
  • ayy köpek bizene onun ilişkisinden birde kararımıza göstereceğiniz hassasiyet demiş görgüsüz hiç sevmedim şu arda turanı

1|2
    0|0
  • Yo kimseyi ilgilendirmez

0|1
    0|0
  • ünlü olsam açıklardım benim ağzımdan duysunlar diye ama ünlü değilim niye açıkliyim

0|0
    0|0
  • Oha komedi

0|0
    0|0
  • Saçma yani.

0|0
    0|0
  • Sanki çok büyük adam

0|1
    0|0
  • Sırf reklam olsun tabikide hayır ya müşteri için yapıyor başka bir açıklaması olamaz

0|1
    0|0
  • Adamlar ünlü onlar açıklar ben açıklasam herkes güler

0|1
    0|0
  • ünlüysem evet

0|1
    0|0
  • O bence gene hızını alamayıp kızı aldattı. Sonra da duyulmadan ayrılmalıyım dedi ve samimiyetsiz bir şekilde açıkladı. Aradan kısa bir süre geçti geçmedi özge ulusoyla görüntülendi. Tamam çapkınsın da abi bir dur nefes al ya. Yokluktan mı geliyorsun bir edep yahu

0|0
    0|0
  • bir gün ünlü olursam neden olmasın kjdhfk

0|1
    0|0
  • Tooo bide saygi cercevesi diy 😂

0|1
    0|0
  • Gereksizz

0|1
    0|0
  • cumle alemın duymasına gerek yok

0|1
    0|0
  • Ünlü açıklayınca eyvallah ünsüz açıklayınca komik ayrımcılığa bak

0|1
    0|0
  • kime yuruyecegini sasirdi simdi ozge ulusoy yeni sevgilisi galiba:d

1|1
    0|0
  • Açıklamam özel hayatım insanları ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    27

Erkekler Ne Diyor 37

• Kararımıza göstereceğiniz hassasiyet? Barcelona oyuncuları her futbolcuyu bir emoji ile tanımlayın dendiğinde Arda'yı telefonla simgelemişlerdi. Boşa değilmiş

0|1
    0|0
  • Arda milli takımdan da ayrılıyordu gala oynuyor ciddiye almayın..

0|2
    0|0
  • Tamam Arda bey,

Durumunuzu kari ariyor olarak degistirdik.

0|3
    0|0
  • açıklamam ben

0|1
    0|0
  • Açıklamam

0|1
    0|0
  • Gereksiz. Sanki Barcelona bundan ayrılmış da bundan sonraları hayatında başarılar dikeriz der gibi. Abi bizim Türk futbolar sosyal medya kullanmasın. Bize ne Arda senin sevgilin de anlayış gösterin diyorsun? Yok yani umdumuzda olduğunu sanıyor galiba.

Yabancı futbolcular sosyal medyada oldukça farklı paylaşımlar yapıyor Dani Alves ya da Marcelo ya da Pogba... Adamlar kalite kokuyor.

0|0
    0|0
  • hayır..
    saçma..

0|1
    0|0
  • yok gerek yok

0|1
    0|0
  • evet lucescu birleştirebilir onları bekleyin.

0|1
    0|0
  • kim bu arda

0|1
    0|0
    • Top tepici

• bu ülkeye ne faydası var bu adamların bedavadan yaşayıp para eziyorlar askerdeki bir er bile bunların hepsinden daha değerli bence

• Onlar ünlü ya da popüler isim oldukları için sosyal medyadan bu durumu açıklıyorlar. takipçileri var. sevenleri var. merak edenleri var. yoksa mahallede ki bakkal Lütfü ile kasap hayrinin sosyal medyadan ilişkisini bitirdiğini kim tınlar.

1|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • açıklamam :D

0|1
    0|0
  • Saçmalık

1|0
    0|0
  • Kamununda bunu bilmesi lazimdı zate

1|0
    0|0
  • Saygı çerçevesinde pompamîz bitmiştir diyor.

0|0
    0|0
  • Zaten adam değildir kendisi

1|0
    0|0
  • Tam bir malak oldu bu çocuk..

1|0
    0|0
  • sosyal medyada cok sey paylasmıssam onla ilgili belki

0|0
    0|0
  • Bu ünlüler yol geçen hanı gibi maşallah