Sibel Kekilli Türkiye'yi Sildi! Sizce neden özellikle Türk takipçilerini engelledi? Haklı mı?

Instagram'a veda ettiği söylenen ünlü oyuncunun sadece Türkiye’de yaşayan kullanıcıları engellediği ortaya çıktı.Sibel Kekilli'den Flaş Hamle! Türkiye'yi Sildi! Sizce neden özellikle Türk takipçilerini engelledi ? Haklı mı?Sibel Kekilli, Instagram’daki taciz mesajlarına ağır bir karşılık vermiş, sayfasında “Tehditlerinizi, istismarlarınızı ve iğrenç cinsel içerikli mesajlarınızı daha fazla tolere etmeyeceğim. Bağnaz, ikiyüzlü, nefret ve haset dolusunuz. Size acıyorum! Defolun gidin! Lütfen hesabımı takip etmeyi bırakın!” diye yazmıştı.

SADECE TÜRK TAKİPÇİLERİNİ ENGELLEMİŞ

Türk asıllı Alman oyuncu, geçtiğimiz günlerde ise “Kısa bir süreliğine veda etme zamanı” diyerek sosyal medya hesabını askıya alacağını ima etti. Ancak sadece Türkiye’de yaşayan kullanıcıları engellediği ortaya çıktı. Kekilli’nin Instagram profiline girmek isteyenler, birkaç gündür “Bulunduğun bölgede bu profile ulaşılamıyor” mesajıyla karşılaşıyor. (hürriyet)

Sizce neden özellikle Türk takipçiler engellendi?
#Meczup

2|1
3941

En İyi Erkek Görüşü

• Sürekli hakaret edersen egerki bir insana oda engeller iyi yapmis bizim insanimiz bazi seyleri hak ediyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ilgi alanıma girmiyor kuzu sosyal medya falan

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

• Cahil, iki yüzlü ve ahlak yoksunu pislikler olduğumuz için neden olacak başka 😂😂😂

5|2
    0|0
  • hem muhafazakar gözüküp hem de kadına saldıran güruh ne kadar ahlaksızlaştıysa artık!
    ülkemizde boşanmış kadına bile bakış iğrençken geçmişinde p*rno filmde oynayan kadına ne kadar iğrençleşebileceğini az-çok tahmin edebiliyorum.
    Bence sonuna kadar haklı...
    #livaneli

1|0
    0|0
  • Allahın yollusu silse ne olur silmese ne olur zaten onu takip edenin aklına turp sıkayım... Almanlarla p*rno filmlerini çeviriken ne düşünüyordu acaba.

1|1
    0|1
  • Hakli kadin p*rno filim cevrir bacım gozuyle bakar ekmegini kazniyor bence pezevenkten namuslu kadin ne is yaptigina bakmaz insan ekmegini nerden cikarirsan cikar insan namusludur namuslul ailesine ekmek goturemiyen insandir

1|1
    0|0
  • Sibel Kekilli sen p*rno Filmler çekmeseydin kimse seni izlemezdi.
    Şimdi İş Bulamadığın İş veren patron bulamadığın için Türkiye'ye niye çamur atıyosun.
    Kredi Kartına olan borcundan dolayı p*rno Film çevirmişsin bu nasıl bir borç ki bir sürü P. Filmlerin var (!)
    Bağnaz, ikiyüzlü, nefret ve haset dolu acınılacak olan Sibel Kekilli'dir.
    Sinemada çevirdiğin filmleri bu halk izledi bu halk sayesinde para kazandın belkide borcunu ödedin.
    Şimdi yediğin kabı pisle.
    Yatacak yerin yok Sibel Kekilli.
    Almanya'nın Fuhuş ajanları.

0|0
    0|0
  • kim bilir nasıl mesajlar geliyordur artık bıkmıştır :D ama kendi hatası zamanında bunları düşünüp de filmlerde oynamalıydı

1|0
    0|0
  • Sebebi belli degilmi fenomen hanim? Herkes kadina prno star gibi yaklasip her yerden gecelik ne kadar? vs... dedigi icin kadin kaldiramadi heralde.

1|0
    0|0
  • Engellemiş iyi yapmış

1|1
    0|0
  • Haklı bence

1|0
    0|0
  • Ailesi yıllar önce ona en büyük sansürü uyguladı. bize uyguladığı sansür ne yazar.

0|1
    0|0
  • ya bu kadını takip eden embesil varsa ilk önce onlar imha edilmeli zaten sdfsj gidin khalesiyi takipleyin :D

0|1
    0|0
  • Bir dünya abaza dolu ülkede abaza ve dindar geçinen dinci yobaz dolu ülkede onun içindir!

0|0
    0|0
  • Dikkat etsin de ülkemiz kekiliyi silmesin

2|0
    0|0
  • Zamanında borçlar hayat şartları.. yapmış bişeyler.. he keşke yapmasaymış lekelemeseymiş ama bilemiyorum ne yasadı nasıl bir durumdaydı.. şansı bol olsun diyorum.. game of thronesta ki oyunculuğu güzeldi başkada pek bir şey bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • sadece burada ki yorumları okuyarak bile haklı mı değil mi anlayabilirsiniz.. Gayet iyi yapmış.

0|0
    0|0
  • tacizcileri yüzünden engellemiş.

0|1
    0|0
  • Abazalar a. mk

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri sayesinde biryerlere gelip, beğenmeyip engelliyor...
    ayıp :/
    =))

0|1
    1|0
  • Türk değil ki bunlar böyle kadınlarin gündem de olması Türklüğe lekedir pis aşağılık p*rnocu et yığını

0|0
    4|3
  • Sibel Kekilli tepkisinde haklı ama bizimkilerin de ona yazdıklarına kızmaması gerek, geçmişini silemiyorsun...

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 38

• P. rno sektöründen fırlamış hatunları kaaleye alacak olsaydık, Ermeni kökenli olup SÖZDE Ermeni Soykırımına destek veren, p. rnosuyla ün kazanmış Kim Kardashian için üzülürdük sanırsam.

Kendi bedenidir, evet. Giyimine karışamayız. Ama g. tünü kıçını açarsan da normal öyle mesajlar alman.

Yobazlardan NEFRET ederim. Bir deist olarak şiddetli bir iğrenti duyuyorum onlara. Ama Sibek Kekilli bu konuda hatalı. Sadece Türkiye ile bağını kesmek istemiş, diğer o ''Türküm ama ülkeden gideceğim vıdı vıdı'' yapan sosyalistler gibi. Ay yine sinirlendim.

1|1
    1|0
  • Bence haklı kimse kimseye karışamaz ve Türkler tarafından sürekli sosyal medyadan hakarete uğruyordu.

2|2
    0|0
  • Irispi diyorlar kadina. Bırak da silsin. 😄

1|1
    0|0
  • Haklı tabiki de... GoT gibi bir dizide mükemmek oyunculuk yapmış ama gel gör ki kendi halkı tarafından" p*rnocu bu hahaha" diye laf yiyor. . İnstagram sayfasındaki resimlerinin altında türk kullanıcıların yarısından fazlası hakaret ediyor..

1|1
    0|0
    • Yalnız kardeşim ablacim kaç yaşındaysan artık sen olaylara tam hakim değilsin bilmiyorum izliyo musun p*rno falan ama bu kadının p*rnosu var görmediğiniz için siz yorum yapmayın böyle

• Kadının geçmişinden ötürü rahat bırakmadılar. Dünya çapında bir sürü ödül alıp adını duyursa bile bizin milletin derdi farklıydı. Haklı yönleri de yok değil...

1|0
    0|0
  • Hahha büyük kayip 😂😂

1|0
    0|0
  • Suyunu çıkarmışlar demek kadın onlarla mi uğraşacak

1|0
    0|0
  • Aman çok üzüldük

1|0
    0|0
  • lan kendi milletin yazık yazık

1|0
    0|0
  • aslında herkesin kararına saygı duymak gerekir. vardır bir sebebi ama bunu savunup kendisiyle övünüp te karsı ataga gecerse tabiri caizsse cocukla cocuk olursa kendisinin de söylediklerinden farkı kalmaz.
    beni alakadar etmez. savunmam umrumda da olmaz herkesin kendi hayatı yolu tercihi...

0|0
    0|0
  • Ne ödülü aldığını bilmem etmem demekki çok da ün yapmamış ks den duyduğuma göre kim olduğunu 😂

0|0
    0|0
  • ben birazda hak vermiyor değilim şahsen biz millet olarak olayı biraz abarıyoruz her zaman ki gibi

0|0
    0|0
  • Kendi bilir

1|0
    0|0
  • Haklı iyi yapmış 😏

1|0
    0|0
  • kendince haklı

0|0
    0|0
  • %16 turk hissediyordu zaten :D

1|0
    0|0
  • kadını rahat bırakmıyorlar, haklı.

1|1
    0|0
  • Evet haklı.

1|0
    0|0
  • Bizim ulkedekiler namus ve ahlak bekçiliğini çok seviyor KENDİ YAPTIKLARINS bakmadan. Ki haklıda bence.

1|0
    0|0
  • Haklı, kadini nasıl delirttilerse artık

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    18
Yükleniyor... ;