Fi'deki sevişme sahneleri hakkında konuştu: Eşim 'Öpüşmeme Sevişmeme Karışmaz!' Ünlü olan eşinizin öpüşmesine izin verir miydiniz?

Mehmet Günsür Fi'deki sevişme sahneleri hakkında konuştu: Eşim kıskanmaz!Fi'deki sevişme sahneleri hakkında konuştu: Eşim 'Öpüşmeme Sevişmeme Karışmaz!' Ünlü olan eşinizin öpüşmesine izin verir miydiniz?Mehmet Günsür, Fi'de Serenay Sarıkaya ile sevişme sahneleri hakkında ilk kez konuştu. Mehmet Günsür eşinin bu sahneleri kıskanmadığını söyledi

''EŞİM SERENAY'A BAYILIYOR''

2006’da İtalyan yönetmen Katerina Mongio ile evlenen Mehmet Günsür, “Eşiniz sizi kıskanıyor mu?” sorusuna “Hayır. Tam tersine Serenay’a bayılıyor. Hatta bir filminde oynatmak istiyor. Ayrıca Katerina, dizi ve filmlerdeki o sahnelerinin gerçek olmadığını iyi bilir. Öpüşmeme, sevişmeme karışmaz” yanıtını verdi.

Siz olsaydınız ünlü olan eşinizin/sevgilinizin öpüşmesine müsaade eder miydiniz?
#Meczup

2|0
6344

En İyi Kız Görüşü

• Türk gelin olaydı görürdüm seni Günsürcüğüm.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• ohh valla seviş seviş? ne yaptın len sen? gerçek değildi tatlım. he tamam o zaman gerçek değilse sorun yok -_-

3|0
    0|0
  • Ne kadar midesi geniş insan.. Ben ağzına mıçarım

2|0
    0|0
  • Bir şeyi tadıp da iş olsun diye tadtım diyen duydunuz mu? Mutlaka bir şey tadıldımı bilerek ve isteyerek mutlaka tadı damakta kalır... Ancak bunlar sanatkar takımı olduğuna göre her şey olurunda..

0|0
    0|0
  • Bugün toplum olarak gelişemiyor olmamızın temel sebebi siz ve sizin gibi düşünen insanlardır. Hemen herkesin ağzında bir genişlik sanırım son zamanların yeni modası bu, öyle değil mi?

Her gün haberlerde kaçırılan, tecavüze uğrayan kadınlarımızın haberlerini görüyoruz. Sürekli kadınların giyinimini, tavırlarını eleştriyoruz ve farklı anlamlar yüklüyoruz. Neden? Onlar kadın.

Sizin de ileri sürdüğünüz görüşün bir benzerini Amerikalılar yaptı. Siyahları aşağıladıklar, ötekileştirdiler ve inanın sizde şimdi aynısı yapıyorsunuz.

Cinsiyetlerin olmadığı, tecavüzlerin olmadığı, saçma sapan kısıtlamaların olmadığı yaşanılası günler diliyorum.

@Poisoned

2|0
    0|0
  • g*vatlik işte

1|0
    0|0
  • Ne kadaaaaaarrr geniş o... çocukları bunlad

1|0
    0|0
  • Hayır tabiki de

1|0
    0|0
  • Bu durum çok karışık gençler Yengeniz ile konuşmam lazım hayatım @lovelygirl3 oyuncu olsaydım buna izin verir miydin sen?

0|0
    0|0
  • cok genişler... ne müsaade etmesi asla kattiyen olmaz

1|0
    0|0
  • ünlü ise izin vermem gerekir

1|0
    0|0
  • öyle bir dünya yok..

1|0
    0|0
  • Ünlü biri eşim olamaz...

0|0
    0|0
  • Serenay'a kaymışlar mi yoksa
    Ohaaa 😃😂

0|0
    0|0
  • oyunculara saygım var ama öpüşmenin ve sevişmenin rolü olmaz. izin vermezdim. başka bir rolde oynasın.

0|0
    0|0
  • Vermezdim saçma

1|0
    0|0
  • Bunların mideyi açsan içine fil sığar.

1|0
    0|0
  • sevişme sahnelerinde dublör olarak oynardım yoksa oynayamaz o dizide sfsjfhsjhf :D

şaka bir yana sevişme sahnesi olmasa dahi herkesin eşimi görmesinden rahatsız olucağım için oyuncu olamaz benim sevgilim

0|0
    0|0
  • bu ne genişlik !!

0|0
    0|0
  • para oluk gibi akarsa tabiki karışmazlar. amaç zaten evlilikte aşk değil. para.

bölü başı 200 bin alan oyuncuya gelen kız veya erkek %99 para amaçlı geliyordur. ki reklam ya da diğer kazançları da dahil değil.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 62

• Olmadi gurup yapsınlar eşi de bayılırken... Hadsiz ler ya... Ar namus ahlak bitmiş.
    Ünlü biriyle bu yüzden evlenmezdim.

2|1
    0|0
  • Mideleri Konya ovası gibi.

1|1
    0|0
  • Kadın yabancı türk olsa kem gözüyle serenayın kolunu bacağını yamulturdu 😂😂

2|0
    0|0
  • Müsade etmezdim başkasını bulamamışlar mı? :D

2|0
    0|0
  • Imkan dahilinde bile dğl, yaaaa offff hayalini bile kıskandım. öpemez , dokunamaz ne münasebet :-)

1|0
    0|0
  • Müsaade etmezdim

1|0
    0|0
  • Domuz Eti yediklerinden hep bunlar 😂😂

1|0
    0|0
  • İzin verip vermeme meselesi değil artık bu. Sonuçta, adam/kadın oyuncu ve sen bunu bilerek yola çıkıyorsun. Onun işi bu. Yakın sahnelerin olması gayet doğal. Bunun için sevdiğim adamla aramı bozmayacak kadar akıllı biriyim.

0|0
    0|0
  • Eşinin midesi uçurum gibiymiş

1|0
    0|0
  • Vermezdim 😂

0|1
    0|0
  • Kompleksli insan kıskanmaz. Kıskanmanın sebebi karşındakinin seni başkasına tercih etme korkusudur, kendine güvenmemektir, nokta.

0|0
    0|0
  • Meşrebi geniş bunların😏

1|0
    0|1
  • Vermezdim sonra o eşim olmazdı zaten en başta.

0|0
    0|0
  • Ben olsam hayatta izin vermezdim. Genişliğe rahatlığa bak.

0|0
    0|0
  • Genişlikte bugün 😄😄
    Öpüşemez kimseyle o kadar!! 😄

1|0
    0|0
  • Yok daha neler ben izin vermem iş miş de dinlemem kimseyle sevişemez gerekirse 3-4 işte çalışırız gene de olmaz

0|0
    0|0
  • Ya izin vermem

0|0
    0|0
  • çünkü Katerina mal.

0|0
    0|0
  • Bu şey değil mi ya Genişlik😒

0|0
    0|0
  • Yakarim dudaklarini kimseyle öpüşmez sevişemez bu ne genişlik!

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    42
Yükleniyor... ;