En sevdiğiniz Aşk-ı Memnu repliği hangisi?

BonnieParker
Onun gibisi gelmedi, gelmeyecek! Üzerinden 7 sene geçmiş olmasına rağmen, Aşk-ı Memnu bir çok kişinin hayatından çıkamadı. Youtube'da izlenme sayısı artmaya devam ediyor, şu sıralar da sabah 9'da Kanal D'de veriliyor. Peki bu muazzam dizinin akıllara kazınan repliklerinden, sizin en sevdiğiniz hangisi? :)
Çok acı çekiyorum. Beynim suçlu, yüreğim suçlu. Keşkenin ne demek olduğunu en çok bu gece hissediyorum.
Sen Bihter Ziyagil'sin, aptallık etme!
Ölüyorum anlasana!
Eğer beni tanıyorsan, ben kendimi tanıyorsam, ben Bihter'sem eğer; bu evlilik olmayacak!
Beni beni Bihter'ini!
Hadi aşkım, Behlül kaçar.
Diğer (Belirtiniz)
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
En sevdiğiniz Aşk-ı Memnu repliği hangisi?