Best Model Of The World erkekte birinci Onur Seyit oldu. Demek ki manken gibi kızlar ve erkekler varmış bizde de değil mi?

Best Model Of The World erkeklerde birinci Türkiye'den Onur Seyit Yaran oldu. Gizem ise 2.
Ve tartışmaya son noktayı koydular, ülkemizde manken gibi kızlarımız ve erkeklerimizin olduğu tescillenmiş oldu.

2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Best Model of the Turkey ile World'ü aynı kişiler düzenliyor ve genelde Türkiye 1. si World yarışmasında 1 veya 2 oluyor. Kenan, Kıvanç, Çağatay falanda World oldular.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Keşke şöyle boydan fotolarını atsaydın millet yine bu mu güzel bunun neresi yakışıklı tribine girmiş. Altını çizelim "Best Model" 😞

1|0
    0|0
    • Resimleri ben koymadım. Ama manken dememe rağmen sanki güzellik kraliçeleri demişim gibi :(

Erkekler Ne Diyor 65

• Oglan neyse de kiz cok cirkin

0|0
    0|0
  • Onur Seyit tamam hak etmiş Allah var yakışıklı.
    Fakat Gizem Kayalı nasıl seçilmiş şaşırdım. Öyle ahım şahım güzel değil ki. Ortalamaya yakın bir güzelliği var o da makyajla zaten.
    Bu sözüm Türk kızlarını rencide etmek için değil ülkemizde diyorum Gizem Kayalıdan daha güzel kızlar var ama Gizem kayalı o sıralamayı hak etmiyor seçilmesi şoka uğrattı.

1|0
    0|0
  • O kız nasıl birinci olmuş hayret.. Var zaten ülkemizde ama millet olarak birbirimizi gömmeye bayıldığımız için gözümüz hep başka ülkelerin kız/erkeklerinde

4|0
    1|0
  • Bizim buraya gelen hödük kızların birçoğu , şu hatundan daha güzel emin olun

Ben veriyorum puanları o yüzden

Gizem'in ederi 5 buçuk

1|0
    2|0
  • 0|1
    0|0
  • Best model hep tc de yapilir hep de turkiye birinci secilir nedense.. kendi kendimizi birinci secmeye bayiliyoruz.. tamam eleman yakisikli , kabul.. ama kiz cok tirt.. olmaddi..3 puan.

0|0
    1|0
  • O nasi organizasyon anlamadim dunyanin cok ciddiye aldigini dusunmuyorum adinda world gecmesi disinda... butun juri turk yabanci olan iki 3 kiside takim elbise firmalarinin yoneticileri organizasyonun sponsorlari yani. kendi kendimizi eyledigimiz tirt bir organizasyon...

0|1
    0|0
  • Vucutta mı birinci olmus

1|0
    0|0
  • Sarisinlar erkeksi gelmiyor bana sarışın olupta erkeksi tıp çok nadir var bu kardeşimiz nadirlerin disindaymis.

0|0
    0|0
  • manken gibi derken zaten mankenler

3|2
    0|0
  • cota git gide yukseliyor :)

1|0
    0|0
  • Varmış demek ki:)

0|0
    0|0
  • her üniversitede olan standart tipler

0|1
    1|0
  • Herif yine iyi, kız çöp

1|0
    1|0
  • cag atladik medenilestik bizler modern aydinlariz bunlar opusme sevisme frikik verme yarisina girecek zevk pesinde kosacak ilim yok irfan yok bilim yok ahlak yok sonra siz gerci yobazsiniz diyecek oylemi hadi ordan hadi ordan bunlar boyle soyan ve iftifar eden aileletide soysuzdur her kesime kotu ornek oluyorlar cisminle değil fikrinle zikrinle ilminle cik ortaya

0|0
    0|0
  • Bu yarışma dunya çapındaymis gibi gozuksede Erkan Özerman in yaptigi yarisma oldugu icin hep Turkler birinci oluyor bana inandirici gelmiyor o yüzden

0|0
    0|0
  • lan bizim mahallede ki erdal abi bundan daha yakışıklı

1|1
    0|1
  • erkek neyse de abi bu kızın neresi güzeldir...

0|0
    0|0
  • İkiside sokakta gördüğümüz alelade insanlardan. Hiç best model olacak güzel ve yakışıklılıkları yok

1|1
    1|0
  • Ee bundan bize ne dolar almis başını gidiyor hergun ölümler tek derdimiz bunlardı dimi yazık cok yazık

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 69

• gizemi biliyorum bayağı uzunn boylu ama bir adriana lima bir barbara palvin gibi güzel vücutlu ve güzel yüzlü olduğunu düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Çocuk çok iyi ama haketmiş yani 😄

1|0
    0|0
  • Gizem pek güzel gelmiyor bana ama Onur tam Onurmuş :D

1|0
    0|0
  • Kız guzel değil

1|0
    0|0
  • bizde olmadığını kim söyledi ki zaten.

1|0
    0|0
  • Gizem Kayalı Amanda Cerny'e benziyor

1|0
    0|0
  • cocuk neysede kiz ne öyle ya. bizim mahalledeki şukufe gibi...

1|0
    0|0
  • Ondan daha iyiler vardı mk başka ülke erkekleri.

3|1
    0|0
  • cocuk hiç türklere benzemiyor ki :D

1|0
    0|0
    • Babası Ordulu annesi Sivaslıymış

• Erkek baya iyimiş

1|0
    0|0
  • Iyiymis

1|0
    0|0
  • Var tabi

1|0
    0|0
  • türk kızı çok iyidi ya

1|0
    0|0
  • Cocuk yakisikli ancak bence saha yakisikli insanlar var..

0|0
    0|0
  • beğenmedim

0|0
    0|0
  • Varlar zaten.
    Diğer ülkeler abartılıyor

1|0
    0|0
  • Var tabi bizim ülkemizde de 😂

0|0
    0|0
  • Vooovv oğlan hoş

1|0
    0|0
  • yollayın buraya 1.90 çocuğu

1|1
    0|0
  • Adım gibi emindim onur un secileceginden çünkü cok dikkat çekiyordu diğer erkekler içinde. Ama ben gizem i beğenmedim gövdesi bacağından uzun

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    49
Yükleniyor...