“Çağrı” filmi, dizi oluyor. Hz. Hamza’yı, Kenan İmirzalıoğlu canlandıracak. Bu dizi tutar mı?

İslamiyet’in doğuşunu konu alan 1976 yapımı “Çağrı” filmi Ay Yapım tarafından Türk televizyonlarına uyarlanıyor.

Mustafa Akkad’ın yönettiği ve efsane oyuncu Anthony Quinn’in Hazreti Hamza’yı canlandırdığı film, dizi olarak çekilecek. Projenin sürpriz ismi de belli oldu.“Çağrı” filmi, dizi oluyor. Hz. Hamza’yı, Kenan İmirzalıoğlu canlandıracak. Bu Dizi Tutar Mı?Yer aldığı yapımlarla Türk televizyonlarının en sevilen oyuncularından olan Kenan İmirzalıoğlu, bu sürpriz projede Hazreti Hamza rolüyle ekrana gelecek. Senaryosu yazılmaya başlanan dizinin yine “Çağrı” adıyla mı yayınlanacağı konusu belirsizliğini koruyorUygun mekan arayışları ve cast çalışmaları devam eden dizinin çekimlerinin önümüzdeki yaz başlaması planlanıyor. İzleyiciyle buluşması içinse sonbahar ayları öngörülüyor. Kenan İmirzalıoğlu kuşkusuz her rolün üstesinden gelir. Bakalım dizi nasıl olacak, merakla beklendiği kesin.

5|3
1329

En İyi Erkek Görüşü

• Yorumlar şaka gibi. İmirzalıoğlu'nu p*rno ve erotik film aktör yapmışlar :) p*rno sektöründe oynuyorda benim mi haberim yok dedim. Ya da oynadığı filmleri eli şeyinde mi izliyor acaba böyle düşünenler. Çok garip...
    Anthony Quinn, Hz. Hamza rolünü oynadı diye müslüman felan mı zannediyorlar adamı? Hemen bir çamur atma çabası yerli oyuncuya.
    Anthony Quinn'i gerçekten Hz. Hamza sanıyorlar heralde Çağrı filmini izlerken, nasıl bir kafa var bu insanlarda ya...

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ay yapım ise tutar. Dinci taifenin göstereceği rağbeti hesaba katmadım bile.

Önümüzdeki 20 yıl da bunun tekrarları döner artık.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Tutarmı evet tutabilirmi.
    ama popüler kültüre bunu nasıl yansıtacaklar
    onu bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Bence tutar. 10 dakikalık Ramazan aylarında oynayan bölümleri heyecan ile izlerdik. Uzun zaman sonra dizi izleyebilirim bu dizi yapılırsa.

0|0
    0|0
  • Her işin bokunu çıkarmakta türklerin üzerine yok

0|0
    0|0
  • Tutmaz

0|0
    0|0
  • Sonunda.

0|0
    0|0
  • tutmaz usta. anthony quinn den bahsediyoruz. ayrıca o oyunculukları dünya üzerinde tekrar canlandırmak imkamsız.

0|0
    0|0
  • Herşeyin orjinali doğallığı! Çağrı filmini tutacak veya yerini alacak ne senaristi kaldı nede yönetmeni çağrıda bir samimiyet vardı Dünya'da İslâm'a yönelenler ve İslâm'a geçenler vardı Türk medyası film sektöründe sınıfta kalmıştır bilenleriniz vardır çopu diziler filmler kopyadır çalıntıdır veya alıntıdır son zamanda Star'da ki Anne dizisi gibi...

0|0
    0|0
  • Türkiyede bu diziye inanıp da Kenanı kutsayacak kafalar da olacaktır

0|0
    0|0
  • Off.. Olaya bak Kenan abi oynuyorsa tutmaz mı? Hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
  • yakısır kenana öyle bir heybetı canlandırmak

0|0
    0|0
  • Farklı bir yapım olacağa benziyor. Tutar.

0|0
    0|0
  • Umarım tutar :)

0|0
    0|0
  • nasrettin hocanın göle çaldığı maya tutarsa bu niye tutmasın hayırdır yoğurt yapmayamı geldik

0|0
    0|0
  • Kenan varsa soluksuz izlenir

0|0
    0|0
  • Biri sallamistirrr yaaa

0|0
    0|0
  • büyük risk almışlar, adamı linç ederler :D

0|0
    0|0
  • tutmayabilir

0|0
    0|0

• hz. hamza gibi İslamiyetin dinimizin mübarek bir insanını edebine ahlakına dikkat etmiş bir insan canlandırabilir. ama bu şahısın daha önce hangi rollerde yer aldığına bakılırsa uygun olmadığı ortaya çıkacaktır.

0|0
    0|1
  • Bilmem, ilgimi çekmedi.

0|0
    0|0
  • onlar gibi olmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 12

• Star, kanal d falansa projeyi üstlenen, izlemem. bir karamalama illaki yaparlar

0|2
    0|0
  • Vay canına dizi mi olucak? Hz. Hamza güçlü kuvvetli cesur ve kenan İmirzalıoğlu güzel bir seçim..

0|1
    0|0
  • Olabilir ama çok eleştiri alacağı kesin.

2|0
    0|0
  • hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • gerçekse güzel haber

0|0
    0|0
  • Tutmaz bence

0|0
    0|0
  • Bir ihtimal

0|0
    0|0
  • Kenan ve Hamza rolü hm ilginç ben yakıştıramadım. Bilinmedik yüzü eskimeyen oyuncular oynasa daha iyi bence.

0|0
    0|0
  • Tutar mı bilemem ama çok ses getireceği kesin..

0|0
    0|0
  • Çok eleştiri alabilir.

0|0
    0|0
  • kenan varsa tutar herhalde

0|0
    0|0
  • Merakla beklemekteyiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...