Seranay Sarıkaya katıldığı bir galada frikik vermiş, bana bilerek yaptı gibi geliyor. Sizce?

Serenay Sarıkaya Azerbaycan'da katıldığı galada frikik vermiş, bana reklam gibi geldi. Sanki birçok sanatçı bunu bilerek yapıyor gibi. Sizce de öyle değil mi?

Güncellemeler:
peki ya o iç çamaşırın rengi?

0|0
2653

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yok artık! Hangar gibi açarsa gazeteciler de yakalar tabii.

2|1
    2|0
    • o elbisenin altına o iç çamaşırda hiç uymamış :))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 52

• Ayakkabası ile elbisesi arasındaki bağlantıyı çözemedim bu nası kombin ya

4|0
    0|0
  • Tabi ki bilerek yapıyorlar. Yoksa nasıl gündemde olacaklar. Ya aşk yasantilariyla ya oynadığı film veya dizilerde sevdim sahnesiyle ya da frikikle gündeme gelirler böyle aciz kadınlar.

1|0
    1|0
  • Bu karı gram dıkkatımı cekmıo isterse cıplak gezsın kanks

2|0
    0|0
  • Ne var kilodu görünmüş hiçmi kilod görmédiniz elbisesinin acizliginden. Hem size ne. milleti eleştirmek dédi kodu yapmak ne cok hosunuza gidiyor?

7|0
    3|1
  • artık pek ilgi çekmiyor böyle haberler

1|1
    0|0
  • ulan anlamıyorum, içine bişey giymese anlayacam da, insanlar bikiniyle dolaşıyor. frikik verdiği yerde de külot var, neresi ilginç frikiğin anlamış değilim. buna hallenen abazaları hiç anlamış değilim

1|1
    0|0
  • Reklam

1|0
    0|0
  • Bilerek yapıyor...

1|0
    0|0
  • Renkli hayata sahip olanlar renkli iç çamaşırı giyiyormuş , demek ki doğruymuş.

1|0
    0|0
  • Anlamiyorum bu medyayi sanki açtı şeyini gösterdi. Alti ustu kilosu gözüküyor ne yani:) duyan da kilodunu cikardi sanir ;)

1|0
    3|0
  • o değilde çirkinmiş la bu kız

1|0
    0|0
  • herşey olabilir , reklam kokması doğal film tanıtımı. ama bu hatun hep cesurca şeyler giyiyor bunuda göz önünde bulundurun.

0|0
    0|0
  • tamam da banane :D

1|0
    0|0
  • Begenmiyorum kendisini

1|0
    0|0
  • Azerbaycan da olduğu için rahat davranmış olabilir.. Oradaki insanlar malum bizdeki kadar kazma değiller.

0|0
    0|0
  • İtici, uyuzun biri bu kadın yüzünü gördükce ekrana kafa atasım geliyor

0|1
    0|0
  • ünlülerin hayatı firikik zaten sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Bilerek yaptığını sanmıyorum da şu görüntüden etkilenip, ağzının suyu akan var mı cidden ya?

1|0
    0|0
  • la miğdem bulandı bu ne mq

0|0
    0|0
  • o. pu ztn salla

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 25

• Bundan kim azıyor lan? Cidden bu kadar düştüler mi?

5|1
    1|0
  • E yani o elbiseyi o kadar yukarı çekip de bacakları da öyle atarsa tabi frikik olur 😂 resmen açmış pislik kadın 😂

0|0
    0|0
  • Ya bilerek kim firikik verir saçmalamayın

4|0
    1|1
  • O elbiseyle ayakkabı uyumu nedir bacımya 😔

1|0
    0|0
  • Hayır ya, fotoshopla yapmışlar. Ben de Azerbaycanlıyım bizim bir halt bilmeyen gazetecilerimiz yapmış

0|0
    0|0
  • Elbiseden çamaşırı gözükünce adı frikik diye olay oluyo ama yazın tatilde bikiniyle boy boy resimleri olunca çok sıradan bir durum oluyo. Zihniyetinize tüküreyim.

2|3
    1|0
  • Hayır, bilerek yaptığını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Bilerek yapmış, zira elbisesinin dar olduğunu ve dikkatli oturması gerektiğini biliyor o tür bir elbise giymişsin ne bu rahatlıkbacak bacak üstüne atmasaymış

0|0
    0|0
  • Bilerek neden yapsın bu kadar fesat dusunceli olmayın insanlık hali dalgınlığına gelmiş belli ki

1|0
    0|0
  • Reklama ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Bacaklarını ayırsa anlarımda şu an gayet normal oturuyor

1|0
    0|0
  • Bilerek mi saçmalamayın ya farkında değil haline bakın

0|1
    0|1
  • Yani bunu hesap etmesi gerekirdi hiç mi prova yapmamış

0|0
    0|0
  • Bu kız bana çok itici geliyor

0|0
    0|0
  • Bu kadini da abarttilar ya daha birseu demiyrm

0|0
    0|0
  • Bilerek degildir 😇

1|0
    1|1
  • Sizene?

1|0
    0|0
  • Bilerek yaptığını sanmıyorum neden yapsın ki zaten sürekli gündemde olan biri

0|0
    0|0
  • Vay anasını mavi don skdkjd

0|0
    0|0
  • Olabilir

Icine o renk bir ic camasiri giymesi sacma...

0|0
    1|1
  • Öğğğğ iğrenç itici malukat

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor... ;