Gökçe Eygi ve Adriana Lima benzerliği sosyal medyada çok konuşuldu! Bizden de bir Adriana çıkar mı?

Intenational Top Model of Cyprus Yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek olan Gökçe Eygi, top model Adriana Lima'ya olan benzerliğiyle dikkat çekti.
Hangisi Adriana çıkarabildiniz mi?

Güncellemeler:
Kolyeyi gören sol'luyor asdg
Şu başlıklarıma ellemeden süper yapın arkadaş.

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• adriana lima güzel bir kadın değil ki..

7|2
    11|0
    • ohaaa 6 kız eksiyi basmış. Siteyi adriana lima seven kızlar sarmış, erkeklerden beklerdim..

• Ahahah :D o kızlar pek güzel değiller adriana lima gerçekten makyaj güzeli fotomantajsız resimleri midemi bulandırdı o kadar estetik yapmasa doğal güzel olarak kalırdı ama nafile

• milletin kafasında en başından bir temel oluşunca öyle gidiyor. Kadının dünyanın 1 numaralı mankeni olunca haliyle eleştirilemez ve eksikiliği söylenemez algısı oluşuyor, bu durumda onlardan biri..

En İyi Kız Görüşü

• İlk bakışta hangisi Adriana diye tereddüt ettim

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 80

• Çıkmasın arkadaş. Bizden bir Bill Gates gibi Türk İşletim Sistemi ve Programlama dili yazan çıksın. Albert Einstein çıksın. Ama özenti Adriana Limala Cindyler çıkmasın. Lazım değil.

6|1
    0|0
  • Yahu, bu ülkeden şöyle bir güzellik harikası çıkmışken:
    https://i.hizliresim.com/J3bZmY.jpg
    Şunun:
    https://i.hizliresim.com/pEJb10.jpg
    Hesabını kitabını neden yapıyorsunuz?

6|1
    5|1
  • Atanamamış Adriana Lima

Adriana Lima mükemmel güzel kafasında değilim ama Adriana'nın göz yapısı daha çekici sanırım

1|1
    0|0
  • Kız harbi güzel ya. :*

1|0
    0|0
  • Sağdaki lima'nın kayıp kardeşi olabilir.

Bizimkinin memeleri daha güzel görünüyor.

3|2
    6|0
  • Adriana bizim milletin Cleopatrası gibi, onun yerini 1 başkasının alabileceğini sanmıyorum

3|1
    0|0
  • Ne Adriana güzel ne de bu kız. Ayrıca nereleri benziyor? Göz renklerinden yola çıktıysanız şayet çok mavi gözlü kızlarımız var.

3|0
    0|0
  • Ortadaki

1|0
    0|0
  • Soldakinin boynunda Türk bayrağı var. E Adriana ablamızında bildiğimiz kadarıyla Türkiye hayranlığı pek yok. Oyüzden sağdaki taş Adriana. Ama farkettimde çok çirkinmiş be.

1|0
    0|0
  • turkden bı b0k olmaz kanks

1|0
    0|0
  • İkiside aşırı güzelliğe sahip değil. Bu ilgi alakalı gereksiz buluyorum

4|0
    0|0
  • Aslı suretini yaşatır.. O yuzden bir kere daha gördük ki çok boş işler peşinde koşan ve bunlara kafa yoran bir toplumuz!!

2|0
    0|0
  • Güzel görünüyor, sırf gündemde kalıp mesleki açıdan tabi hırs yaparsa, güzelliği kalmaz bu kızın da. Bizim ülkemiz Hadise gibi bir kadını belçika'dan alıp kezbanlaştırmayı başarabilmiş bir ülkedir.

1|0
    0|0
  • taklitler aslını yaşatır. adrianada bu güzellik varken 50sine gelsede 20liklerle yarıştırılacağa benziyor

1|0
    0|0
  • Daha yeni mi görüyorsunuz bu çoktan vardı.. Adriana Lima benzerliği falan yok sadece yüz yapısı aynı olduğu için kendisini değerlendirmiş bu kadar basit. Ayrıca gözleri lens ve hafif makyaj ile hile yapmış bunun dışında Gökçe Eygi boş. 👍

1|0
    0|0
  • Adriana Lima 36 yaşında ve iki çocuk annesi. Bu kız olsa olsa 21 22 yaşında. bir kere Adriana limanın mimikleri yeter :) bence kıyaslamaya gerek yok.

1|0
    0|0
    • O kiz 32 yasinda ve ayni sekilde o da iki cocuk annesi😉bilmisler gibi 21 demeyelim lutfn

• @myliifee5 kusura bakmada seni kandırmislar 😂 çamur at izi kalsın kafasında ki bir kaç kişinin uydurdugu bir resim o. İkna amaçlı söyle birsey yollayayım sana , Adriana Lima bu resimde 19 yaşında
      https://i.hizliresim.com/E392zz.jpg

Senin o attigin Now -Before ile hiç alakası yok. Benide kimin ne kadar güzel olduğu ilgilendirmez pek ama olamayan birşeye var demeyin bari.

• Resmi buraya atınca bulanık çıkmış intenetten kendin bakarsan burnunu dudaklarını daha net görebilirsin.

• Yok arkadaş ya adrina yine daha güzel

2|1
    0|0
  • Bizim kız daha güzel

2|0
    2|0
  • Kolye olmasa zorlanirdim

1|0
    0|0
  • adriana lima ya ben daha çok benziyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    60

Kızlar Ne Diyor 79

• Ikiz gibi

1|0
    0|0
  • lımaya benzıyor dıye secmıslerdır zaten.

1|0
    0|0
  • Benzemiyorlar bence ben benzetemedim

1|0
    0|1
  • Adriana lima bir marka olmuş. Şaftı da kaysa, yaşlanıp çirkinleşse de gözlerde hep çok üstün görünür. O yüzden boşuna benzetme yapmayın

1|0
    0|0
  • Siyahli daha iyi😎😀

1|0
    0|0
  • Bence bizimki daha güzel ciddi olarak söylüyorum

1|0
    0|0
  • Vay harbi benziyor

1|1
    0|0
  • sedece bu fotpgrafta benzer cikmis olabilir bence pek benzemiyolar. cakma ronaldo justin var bide adriana eksikti

1|0
    0|0
  • tabiki çıkarabildim evet benziyor

1|0
    1|0
  • Her sene böyle benzetmeler yapiliyor alistik artik

1|0
    0|0
  • Kiz adriana limaya adriana limadan daha cok benziyor akk

2|1
    0|0
  • kız güzelmış ama ha

1|0
    0|0
  • Lima nin yan sanayi ürünü gibi duruyor 😛

1|0
    0|0
  • Bir adriana çıkmasın. Özgün olsun ve gökçe çıksın. Bu kızın güzelliğinin adriana etiketiyle gölgelenmesi bence iyi bir şey değil

2|0
    0|0
  • diğer fotoraflarına baktım benzemiyor

1|0
    0|0
  • Bu gökçe eyginin gözleri lens ve instagramda koydugu ilk fotoğraflarla alakası yok kesin estetik var bunda.

2|0
    1|0
  • Yok ya o fotoda sadece benziyor baska fotolarda burnu buyuk alakasi yok

1|0
    0|0
  • İlk defa gurur duydum a q

1|0
    0|0
  • Guzel hatun

1|0
    0|0
  • Cıkmaz bence estetk var mı acaba bu Türkkızında merak ettim