Ece Seçkin'in "Erkekler benim gibiler için deliriyor!" demesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

gizemli_bayan
25 yaşında olan genç sanatçı Ece Seçkin "Hoşuna mı gidiyor?, Aman Aman, Adeyyo" şarkılarıyla bilinmekte. 1.55 boyunda olan Seçkin boyuyla ilgili yapılan yorumları önemsemiyor!
Geçtiğimiz günlerde yapılan bir röportajında şunları söyledi;
"Minyon kadın daha seksidir. Erkekler kısa boylu kızlardan hoşlanır. Erkekler benim için deliriyor!" dedi.
Ece Seçkin'in
Ece Seçkin'in "Erkekler benim gibiler için deliriyor!" demesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ece Seçkin'in bu iddaalı sözleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Beylere soralım o halde Ece Seçkin'i beğeniyor musunuz? Bu sözler bence baya iddialı olmuş. Herkes kendini beğenebilir ama çok abartmış 😂

Güncellemeler
+1 yıl
Güncel
Güncellemeler
+1 yıl
Züğürt tesellisi desek cuk oturur 😂😄
Ece Seçkin'in "Erkekler benim gibiler için deliriyor!" demesi hakkında ne düşünüyorsunuz?