Kim Kardashian'ın dünyalar çirkini inanılmaz sevimsiz ve şımarık kızı North West evet bu bir kız yanlış duymadınız!
Bu çocuk nasıl?

• Çok çirkin
    A seç
  • Biraz çirkin
    B seç
  • Çirkin değil
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
3324

En İyi Erkek Görüşü

• başka eliştirecek bir malzeme bulamadınız, cocuklarımı eleştiriyosunuz, dünyada o kadar eleştirecek şahıs konu varken? soruyu soran arkadaş kendinden utanmalısın.

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Ilginc bir kafa yapisi

2|0
    0|0
  • Çok tatlı la 😄

1|0
    0|0
    • evet çoook dünya'nın en tatlı çocğu ama çirkin

• Bitter <3 Beyaz tenden her zaman bir adım önde bence 😅 Bak Rihanna'ya maşallahı var

• bak barbara palvine, cara delevingne ye taylor swifte rihannadan bir adım değil 10 adım daha önde

• gayet tatlılar. hele sen bir fotoğrafını koysana bakayım oturma organımın sol lobuna mı sağ lobuna mı benziyorsun.

3|1
    0|0
  • Gayet tatlı kanks

2|0
    0|0
  • İlerde senden guzel olacağı kesin o parayala baştan yazilir gerekirse

2|1
    0|0
    • Niye la bana ne olmuş kız çirkin değil abaartma hesabın durur sa 4 5 yil sonra gor

• Sanirim kiskandin bazen çirkin olsada içi guzel insan oyle bakmıyor ışte fark bu tm çok guzel değil tatlı biri ama cirkinde değil arada kalmış ileri ni bilmem daha da gizelleesecek

• kıskanacak güzelliği yok parası var kafan varsa anlarsın zevkin varsa görürsün

• Hangi ebeveynine benzese çirkin olacaktı... Ama gidip babasına benzemesi ekstra olmuş.

1|0
    1|0
  • cirkin demiyelimde katlanamayacak kadar sevimsiz bu benim evladim olsa valla seyime dava acarim :) :)

1|0
    0|0
  • bu çocuğa sen çirkin diyosan sende aşırı kibir vardır ve ego patlaması yaşıyosundur. öl intihar et git at kendini bence.

1|0
    1|0
  • ulan cok tatli bee tipe bak yerim 😍😂

2|0
    0|0
    • senin ancak böyle çocuğun olur nerede sana güzel çocuk sarışın mavi gözlü

• Acıdım sana, Gercekten zekasal problemlerin var. bir psikiyatriye felan git. Ama once bir norolojiye git bir baksinlar beyninde hasar vs. var mi diye

• Çirkin değil

0|0
    0|0
  • Senin haset ruhun çirkin. Çöp

2|1
    0|0
  • Şu an çirkin ama bir 15sene sonra görün...

0|0
    0|1
  • Bence sen önce kendine bak

1|0
    0|0
  • nesi çirkin

0|0
    0|0
  • Aynaya baktin mi sen..

0|0
    0|0
  • Cirkin degil de cok itici

0|0
    1|0
  • Çok tatlı

1|0
    0|0
  • Gelecegin taşı görün 😂

0|0
    0|0
  • Bugünün konusu çocuk resimleri sanırım. Herkes aynı soruyu soruyor.

0|0
    0|0
  • Cirkin degil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 32

Yükleniyor... ;