Ece Seçkin Adeyyo Tutar Mı (Her yoruma +1) ?

sh00t186
Arkadaşlar ece seçkin yeni parça çıkardı bugün netd kanalından haberim oldu. Adeyyo adını verdiği şarkısı epey iddiali duruyor valla klibi olsun kendisi olsun bana kalırsa follow me şarkısını da sollayacak gibi geldi. Kızlar soruyor camiasının da yorumlarını merak ediyorum, şimdi herkes videonun altına bu şarkı tutar, bu şarkı 40 milyon olur falan yazmışlar ama birçoğu zaten ece seçkin fan'ı o yüzden samimi gelmedi. Ben
şarkısının tutup tutmayacağını size sormak istedim. Şimdi düşününce hande yener'in mor şarkısı da rakip olarak epey dişli duruyor :D
Bu arada adeyyo ne demek diyenler için hintçe de "Ses" anlamına geliyormuş, bu da ek bilgi olsun :D

Ece Seçkin Adeyyo Tutar Mı (Her yoruma +1) ?