Dizilerde önemli karakterlerin çıplak sahnelerde dublör kullanması, oyunculuk açısından etik midir?

Dizilerde  önemli karakterlerin çıplak sahnelerde dublör kullanması ,oyunculuk açısından etik midir?Game of Thorones'ta Lena Headey'ın çıplak yürüyüşü 5. sezonun en çok konuşulan konusu olmuş, daha sonra dublör kullanıldığı açıklanmıştı.

Game of Thrones, şimdi de Emilea Clarke'ın cesur sahnesiyle konuşuluyor. Sahnede dublör kullanıp kullanmadığıyla ilgili ise çok net konuşarak “En son beni çıplak gördüklerinde üçüncü sezondaydık, şimdi ise altıncı sezondayız. Üstünden hayli zaman geçti. Ama gördükleri sadece benim. O sahnelerde hiç dublör kullanmadığımı söylemek beni mutlu ediyor” dedi.

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• Oyuncu bu herşeyi kendi yapmalı yapabilmeli

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• dublör değil ya. hatırlıyorum ben. Immm pespembe meme ucları. :P :D öhöm neyse bende şaşırıyordum herifler dal başşak böyle onca kamera çalışanın önünde nasıl dolanıyor falan diye meğerse onlarda lifelike maketmiş. İlk başlarda yok lan dedim mümkün değil maket olması ama giydiklerini görünce bir videoda film sektöründe ki her şeyin çakma olabileceğini anladım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• Dublörün işi tehlikeli görevleri yapmak. bnce çok saçma olmuş

0|1
    0|0
  • kanks o kadar toplumsal sorun bitti bunumu tartışmaya açtın etik mi degil mi diye.

0|0
    0|0
    • Bak burdada sen haklisin. Yalniz o dorunlari kimse iplemiyor farkindasin demi 😊😆

• Anladim saol 😊😊

• sen sağol kanks :)

• Etkilidir

0|0
    0|0
  • aktör olsaydım beni şahin k nın oynamısını isterdim bu sahnelerde. :D

0|0
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;