Diriliş Ertuğrul'da bir Kara Toygar vardı, ne oldu ona?

Ragnar_Lodbrok
Ekşi Sözlük'de zamanında şöyle bir yazı yazmışım şimdi gördüm ama hatırlamıyorum:

'sürekli olarak közde yalınayak yürüyormuş gibi bir hali olan diriliş ertuğrul karakteri. sanki bir yeri aşırı derece kaşınıyormuş da kaşıma isteğine direniyormuşcasına dumadan kasılır da kasılır, acayip triplere girer kendisi.'

Hakkaten nerde la bu adam? Aynı zamanda bir Afşin Bey vardı, o da yok ikinci sezonda? Nerde bunlar?
Diriliş Ertuğrul'da bir Kara Toygar vardı, ne oldu ona?