Kim Kardashian GQ Dergisine Cesur Pozlar Verdi Gördünüz Mü?

istanbulistanbul34
GQ'ya yılın kadını olduğunu kanıtladı!
GQ dergisi tarafından yılın kadını seçilen Kardashian, Eylül sayısının kapağına konuk oldu. Geçtiğimiz akşam gerçekleşen GQ Yılın Adamı Ödüllerine Kanya West'le birlikte katılan Kim Kardahian, davette taşlı ve transparan eteği ile dikkatleri üzerine çekti.
Kim Kardashian, fotoğraf çekimlerini ve GQ gecesinin özel karelerini Instagramhesabından paylaşmayı ihmal etmedi!
Kardashian'ın bu çekiminin en önemli özelliği kızı North'un doğumundan sonra ilk kez böyle pozlar vermiş olması.
Kim Kardashian GQ Dergisine Cesur Pozlar Verdi Gördünüz Mü ?

Kim Kardashian GQ Dergisine Cesur Pozlar Verdi Gördünüz Mü?