Efsaneliğe Doğru Adım Adım Yürüyen İki Taze Yabancı Dizi

İlk bencem iyi bir yabancı dizi izleyicisi olarak yabancı diziler üzerine olacak. Keyifle okumanızı diler sizi sıkmadan hemen konuya girmek isterim.

Adını sıkça duyduğumuz Breaking bad, Game of thrones gibi diziler hakkında çok şeyler yazılıp çizildi ama bana göre artık son zamanlarda adından sıkça bahsettiren ve daha da bahsettirecek dizileri tanımanın zamanı geldi.İşte onlardan yalnızca ikisi:

Mr. Robot

Özellikle bilişim dünyası ile ilgilenenlerin çok seveceği,film olarak genelde 'Who * I'a benzetilen dizi.Dizi içerisinde bilgisayar ekranını diğer dizilere nazaran sıkça gösteriliyor buda izleyicide daha farklı heyecanlar oluşturuyor en azından ilgimi çeken konular olduğu için bana oluşturuyor :).

Çok fazla uzatmadan genel bir şekilde konusuna geçmek isterim.Kısaca konusu şöyledir:

Dizide Elliot, gündüzleri genç bir siber güvenlik mühendisi ve geceleri hackerlık yapan bir siber korsandır. Elliot, yer altı hacker grubunun (fsociety) onunla irtibata geçmek için şirketininin sistemine zarar vermesi üzerine büyük bir karmaşıklığın içine kendisini atmıştır.

Narcos

Ve yine bu aralar çok konuşulan bizim 2 diziden diğeri Narcos. Gerçekten beni etkileyen ve 'Yeni Breaking bad efsanesi mi geliyor?' dedirten bir dizi. Eee breaking bad deyince akla gelen ilk şey de uyuşturucu tahmin ettiğiniz gibi. Bu dizide de gerçekte Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük uyuşturucu baronu Pablo Escobar anlatılıyor. Kısa tanıtıma geçecek olursak:

Narcos, Amerikan Suç Draması dizisi. 28 Ağustos 2015 tarihinde Netflix'de yayına başladı. Uyuşturucu baronu olan Pablo Escobar'ın ve Medellín Karteli'nin olaylarını anlatır. İlk sezonunun tüm bölümleri 28 Ağustos 2015'de yayınlanmış olup, 10 bölümden oluşmaktadır.


1|0
22

En İyi Kız Görüşü

  • Çok güzel olmuş eline sağlık 😄😄

    0|1
    0|0
    • teşekkür ederim habamam sınıfındaki mahmut hocaya hastanede destek verilirkenki mutluluğu var üzerimde şu an titriyorum sayenizde gelecekte günün bencesini yazacağım :) (üşenmessem) :D

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...